HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Günaydın canım henuz düşüse gecmemıs aama senin mevcut ısın zaten azdı değil mi. Malesef regl öncesi ısı pek haber vermiyor regl gunu ve sonrası düşmemiş olursa gebelık var denebilir

Yani pek yüksek değildi vücut ısım kuzum. Önceki günleri de kaydetmiştim adet itibariyle ama telefonu değiştirince silindi hepsi. Beklemeye geçtim artık regl gelmezse öyle yapıcam. Negatifi görünce kötü oluyo insan.

IMG_20240629_104202.jpg
IMG_20240629_104307.jpg

Bu sabah hızlı test yaptım iğnemin 9. Günü bu gün etkisi geçmiş mi diye bakmak istedim. İlk 5dk da çıktı silik çizgi. Kendim bakınca daha belirgin görüyorum. Bence iğne etkisi, pazartesi sabah da prodoctor yapmayı düşünüyorum.

sdaak sdaak canım yanlış hatırlamıyorsam bugün kontrolün vardı? Nasıl geçti umarım güzel haberler almışsındır❣️

sdaak sdaak canım yanlış hatırlamıyorsam bugün kontrolün vardı? Nasıl geçti umarım güzel haberler almışsındır❣️
Güzeldi iki hafta sonra gideceğiz kalp atısı vs için doktorumın tavsiyeleri oldu benim ona sorularım normal bi kontroldü ikiz gibi dedi bakaşım iki hafta sonra belli olacak herşey

X