HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Uygulamada böyle diyor cidden doğru olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_6115.png
    IMG_6115.png
    211,3 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba kızlar bu ay bizde deneme yaptık ama iki aydır düzensiz denemeyle tutmadı bu aydan ümidim var sat 7 Haziran bat 4-5 temmuz gece olduğum için kestirmedim 🤭 Bugün dayanamayıp erken testlerden yaptım tabiki negatif şuanlık

Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim
Maşallah hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah aslında gerçekten tam vazgectigin yada pek kafana takmadığin anda oluyor böyle güzel şeyler 😂❤️

Maşallah hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah aslında gerçekten tam vazgectigin yada pek kafana takmadığin anda oluyor böyle güzel şeyler 😂❤️
Gercekten öyle oluyor gecen aylarda hemen test alip yapiyordum negatif gormekten sıkıldım bu ay adete kadar yapmiycam diye söz verdim kendime ve sonuç 🥰

Gercekten öyle oluyor gecen aylarda hemen test alip yapiyordum negatif gormekten sıkıldım bu ay adete kadar yapmiycam diye söz verdim kendime ve sonuç 🥰
Hakkında hayırlısı olsun canım benim ❤️ çok sevindim senin adına inşallah ben de öbür aydan umutluyum biraz

Merhaba kızlar bu ay bizde deneme yaptık ama iki aydır düzensiz denemeyle tutmadı bu aydan ümidim var sat 7 Haziran bat 4-5 temmuz gece olduğum için kestirmedim 🤭 Bugün dayanamayıp erken testlerden yaptım tabiki negatif şuanlık
Benim de bat 4-5 Temmuz. Daha erken bence 🫠

Benim de bat 4-5 Temmuz. Daha erken bence 🫠
Evet geçen ay tutmamisti ama yumurtlama zamanlarına denk getirememistik bu ayda pikten iki gün önce salı Perşembe günü pik gibiydi cumada pikti Perşembe cuma cumartesi oldu cumartesi son ovulasyonumu yapmıştım silinmeye baslamisti hafiften bakalım hayırlısı olsun pazartesi salı tekrarlamayi dusunuyorum testi

Evet geçen ay tutmamisti ama yumurtlama zamanlarına denk getirememistik bu ayda pikten iki gün önce salı Perşembe günü pik gibiydi cumada pikti Perşembe cuma cumartesi oldu cumartesi son ovulasyonumu yapmıştım silinmeye baslamisti hafiften bakalım hayırlısı olsun pazartesi salı tekrarlamayi dusunuyorum testi
Çok güzel değerlendirmişsiniz, umarım vardır 🥰

Ovulasyon testimde geçen hafta bugün cumartesi akşam çatladı erken yaptım testi bakalım hayırlısı olsun
Ben ilk gebeliğimde değilden iki gün önce pozitif ve kanda127 ile öğrenmiştim Ocak ayında bakalım iki ay korunduk kürtaj sonrası sonra deniyoruz işte iki aydır bakalım nasip sağlıklı çocuk olsun da

Bizim yumurtlamalar yakındı galiba var mı belirti falan 🫠
Yok benim işler karıştı ya. Ara kanama oldum ya ben noldu bitti bilmiyorum 6.gün bugun son 3 gündür aşırı bi kanamam var temiz kırmızı btmiyor blmiyorm nolcak 😔
Güzeldi iki hafta sonra gideceğiz kalp atısı vs için doktorumın tavsiyeleri oldu benim ona sorularım normal bi kontroldü ikiz gibi dedi bakaşım iki hafta sonra belli olacak herşey
Aaa harika çift kesemi gördü

Ya kızlar regle 3 gün kaldı. Çatlamanın 12. Günü bugün. Dün test yaptım negatif. Açıkçası hiç umudum yok 11 aydır olmuyor bir türlü hiç bir şekilde hamile kalamadım. Bugün ovülasyon yaptım bu şekilde çıktı pik değil ama baya koyu çıktı. Ki sıvı alımına falan da dikkat etmemiş hali bu deli gibi su içtim bugün. Normalde böyle çıkıp ertesi gün pik görürüm. Bilmiyorum ya ne düşünüyorsunuz? Gebelik testini erken mi yaptım acaba

Eklentiler

• 488A4EBF-1D51-4451-8E60-EAA5B8DF41B6.jpeg
    488A4EBF-1D51-4451-8E60-EAA5B8DF41B6.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 29
Çok güzel değerlendirmişsiniz, umarım vardır 🥰
İnşallah bakalım cumartesi çatlayıp çatlamadığından emin değilim aslında pek 🤭 sonrasindada hiç olmadı cumartesi gece 1 gibi oldu ilişki ama en geç pazar catlamistir diyorum çünkü 2 gün pik kalıp sonra çatlıyor bayadır takip ediyordum kendimi

X