2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim doktorum bebege tam bugday ekmek yapip verebilecegimi söyledi mesela
Yani beyaz ekmek sağlıklı değil ben de vermeyi düşünmüyorum çok çok uzun bir süre ancak tam buğday ununu pankekte bile kullanıyoruz.temek besleyici gıdaları öncelikli alsınlar ama üç yaşa kadar yasak olmasının mantığını anlayamadım

14 şubat doğumlu kızım bana annem yapıyor köyde evde kaynatması biraz uzun sürebilir. Ben kendimiz yapıyoruz deyince o zaman hiç ekstra tuzsuz salça almana gerek yok dedi
He anladım ne güzel organik bile olsa içinde ne var nasıl yapılıyor bilmiyoruz böylesi daha güzel şçin rahat yedirirsin bebişine

Ben yulaf unundan yaptım pankeki daha buğday unu almadım hiç

Senin sezeryan zorunlu mu olmuştu senin isteğinle mi?
Ben o kızların videosunu sabah gördüm hala kendime gelemedim çok kötü

Senin sezeryan zorunlu mu olmuştu senin isteğinle mi?
Ben o kızların videosunu sabah gördüm hala kendime gelemedim çok kö
Zorunlu oldu doğum zamanım gelmişti bebeğin suyu bitti açılmam hiç olmadı suyum gelmedi sancım hiç olmadı hastaneye yatırdılar suni sancı verdiler onuda hissetmedim sanırım suni sancı oğluma etki etti kalp atışları zayıfladı hemen aldılar o yüzden belki suni sancı işe yarasa açılmam olurdu ama olmadı işte

Beyorganigin bebek tarhanasi güzelmis. Kiymali yaptim yanina da pancar verdim afiyetle yedi. Ev tarhanasi veren var mi? Önce organikle basladm ama ev tarhanasindan vermek istiyorum artik
Bana doktorum tek hazır olarak bebek tarhanası al dedi, anne tarhanası olmaz mı demiştim? En güzeli ama önce küçük bi kavanoz bitir sonra anne tarhanasına geçersin dedi ama ben direk anne tarhanası verdim. Diğerlerinde de öyle yapmıştım.

Benimde suyum geldi ama bana suni sancı felan da vermediler açılmam da yoktu. Direk sezeryana aldılar

Bizim kızın dili kalp biçimindeydi biz dil bağı var mı diye sorduk öyle bakıp yok dedi .. Onun haricinde rutin kontrollerde özellikle dil bağına hiç bakmamıştı.. Sizin öyle bi belirti var mıydı önceden

Eşim bana sakın x e girme dedi zaten girmiyorum da öyle acil bişey olur diye duruyo hesap iste Allah yaşatmasın deprem falan gibi anlattı biraz izlemedim ama izlemeden bile bu kadar etkilendim durup durup beynim uretiyo izlesem nolurdu çok korkuyorum çok kızı erkeği yok bunun işler iyice çığrından çıktı can güvenliğimiz kalmadı koskaca ülkede evin 4 duvarı bile güvenli gelmiyor artık hep düşünürdüm bu dünyaya çocuk getirmek mi diye şu an an ve an yaşıyorum o korkuyu dua etmekten başka çaremiz yok gibi Allah'ım yaşatmasın bı daha çok zor çok..

Herşey ustuste mi gelir , narin ,o iki olay, sağlık Bakanlığı'nın saçmalığı.. Daha nicesi vardir da duyulmuyor bide hep unutuyoruz unutmayıp napcaz ha bide şu var instada x de kopyalanmış bı foto paylaşıp arkasından kahve resmi koyanlar gezmeye gidenler alışverişini paylaşanlar onlara ne demeli ?

Kızlar bu post gördüm makarna lütfen markasında yabancı madde tespiti diye doğru müdür acaba sağlık bakanlığı tespit listesine onu da doğru mudur ki eğer öyleyse bnm 4 parça şeyim ordan

Hele bir de o caninin eski bir videosu var onu gördüm kanım dondu ben de Twitter’a girmek istemiyorum valla

Kızlar bu post gördüm makarna lütfen markasında yabancı madde tespiti diye doğru müdür acaba sağlık bakanlığı tespit listesine onu da doğru mudur ki eğer öyleyse bnm 4 parça şeyim ordan
Ben de gördüm sonra makarna lütfen açıklama yapmış işte buğday unu kullanmışlar bu yüzden mahkemelik olmuşlar hala dava devam ediyormuş vs vs

Ben de gördüm sonra makarna lütfen açıklama yapmış işte buğday unu kullanmışlar bu yüzden mahkemelik olmuşlar hala dava devam ediyormuş vs vs
Naisl nasıl canım anlamadım tam buğday unu almıştım bende onda mi varmis? İrmik tarhana keçiboynuzu unu bide off Allah'ım hicbisey güven kalmadı ne vardı acaba içinde plastik mi toz mu ne off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…