2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim doktorum da tarçın dahil acı olmayan her baharatı ve kendi kullandığım ev yapımı salçayı vermemde bir sakınca olmadığını söyledi artık
Her doktor gerçekten farklı konuşuyor bi arkadaşın doktoru da 9. Ayda yavaş tuz baharat başlayabilirsin demiş benim doktor 1 yaştan önce tuz yok dedi

Aman işte dedikleri gibi söylenecek çok söz verdi söyleyemiyoruz iyiyim canım daha iyiyim çocukla birlikte ben de yattım dinlendim daha iyiyim yorulmuşum demek ki stres yaptım herhalde

O videodan sınna acaba başka doktora gitsem normal doğurur muydum diye düşündüm durdum gece aklımda o kadar şey vardı ki oğlumda şansa uyudu ben uyumadım saat 3e kadar zaten sınra emzir falan derken 7de dikildik ayağa şu kızların haberleri vardı 19 yaşında cinayet haberi onlara da öyle üzüldüm ki annesinin gözünün önünde falan gecem çok kötü geçti ya

Her doktor gerçekten farklı konuşuyor bi arkadaşın doktoru da 9. Ayda yavaş tuz baharat başlayabilirsin demiş benim doktor 1 yaştan önce tuz yok dedi
Ya tuz çok önemli değil ki bende ona takılma ne kadar geç verirsek o kadar iyi ben yemeklere baya az koyuyorum az gelirse tabakta dökeriz hatta eşim hiç yemeden tuzu döker ben baya az koyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…