2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yulaf unundan pankek yaptınız mı hep keçiboynuzu muhabbeti döndü de burda
Dün yulaf unu+keciboynuzu ununu karistirarak yaptim. Tamamen göz kararı
1yumurta sarısı, azcik su, 1yemek kasigi kadardi sanirim yulaf unu 1 tatli kasigi kadar keciboynuzu unu ve muz kıvama göre ekleme yaptim sonra. 3 tane çıktı 1.5yedi kızım

Keçiboynuzuda muzda yok acaba tutar mı

Günaydın kızlar organik salça almıştım onu biraz tereyağında kavurdum kabak havuç koydum çorba yapacağım bakalım ilk kez tereyağ ve salça deniyorum lezzetlendirir heralde yemeği

Ben daha almadım keçiboynuzu özü yulaf unu falan tek irmik almıştım daha geçemedim bu tarz şeylere pankeki bu şekilde mi veriyorsun parçalamadan ve labne , yukaf unu vs başka ne aldın ve hangi marka acaba bende alsam iyi olacak

Ay brnimkide öyle mızır mızır heralde diş çıkaracak eline gelen bişey de yok ama alttan bakınca beyazlık geliyor gibi

Ya bende çoğu şeyinyapamadım ayıma göre geridemiyim yoksa diğer anneler mi hızlı bilmiyorum açıkçası oğlum seviyor yemeği ama ben korkuyorum ek gıdadan bwri hep kabız üstelik böyle katı şeyler hiç vermedim yeni başladım. Ürünlerimi genelde ebebekten aldım hipp bebebiskübvisi kullanıyorum 1 tane kullanıyorum günde bazen kahvaltıya da az kattığım oluyor genelde akşam mamasını koyuyorum. Bende yulaf unu ile başladım geçenlerde irmik aldım ama pek kullanmadım yulaf daha sağlık geliyor. 3 5 tane çorba var onları döndürüp duruyorum hiç yemek tarzı bişey yapmadım daha kıyma da vermedim haftaya doktora gidicem kabızlığını sorucam yine de ver derse başlıcam artık 8 aylık olduk çünkü et yemesi lazım. Kahvaltı biraz daha düzenli peynir yumurta avakoda falan keçiboynuzu özü o tarz şeyler veriyorum. Keçiboynuzu özününtarım krediden aldım. Diper çoğu şeyi ebebekten aldım yulaf tarhana irmik falan

Bu arada ilk keznyaptım oankeki parçalamak aklıma gelmedi ama bilerek büyük yaptım rahat tutsun diye zaten çok yumuşak oldu ufacık sıktı dağıldı

Günaydın kızlar organik salça almıştım onu biraz tereyağında kavurdum kabak havuç koydum çorba yapacağım bakalım ilk kez tereyağ ve salça deniyorum lezzetlendirir heralde yemeği
Og dan mı aldın bir de terapi sade tereyağı diye geçiyor ondan mı aldın bende artık almak istiyorum bunları hangi tarife baksam tereyağı salça yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…