2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Koyun mu almak gerekiyormuş ki, ay var ya 1 sene sonra biz ne kasmışız dicez bizim annelerimiz bu strese girdi mi cidden merak ediyorum hep en iyisi olsun arayışındayız ya
Valla bu daha sağlıklı dedi satan kişi ondan onu aldım ama cidden ben de bu kasıntıyı yavaş yavaş bırakacam galiba 9. Ayında doktoru tuz baharat hafif başlayabilirsin diyenler var büyüdüler artık bu kadar kasmak istemiyorum artık. Hep en iyisini arıyoruz en doğalını herşeyi ayrı ama cidden salacam biraz

Ayy güzel gözuküyooor

Bizde yumurtasarisi labne karisimi + yulaf, armut puresi, ceviz, azcık keçiboynuzu pekmezi ve biraz küp küp doğranmış armut

3 uyku çok geliyor 2 uyku az geliyor saatleri tutturamıyoruz akşam 6 7 gibi uyuyor erken olsığu için bir daha uyanıyor sonra uyutmak o kadae zor oluyor ki 2 uykuya geçsekte rahatlasak ya

Artık kendime vakit ayırmak spor yapmak istiyorum yok katiyen durmuyor yarım saat spor yapayın dedim 20 dk anca yapabildim devamlı eline onu ver bunu ver 2 katı yoruldum sonra sinir Bastı kendime de vakit ayırıp biraz stres atmak istiyorum ama o kadar mızmız ki oğlum her şeye II II yapıyor kucakta durmuyor yerde durmuyor yatağında durmuyor hiç bir yerde durmuyor ne istediği belli değil

Valla bnm de karnım ağrıyor anlamadım o kadar halsizim ki uyusa da bnde uyusam bizimki 2 uyku yapıyorsa bayadir ama diş bütün düzeni bozdu düzen dediysem iki haftalık düzeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…