2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimki kitabı yırtmaya çalışıyor okutmuyor valla

Neyden oluyor ki
Valla bir anlasam yediğinden içtiğinden desem ek gıda almadan da vardı taşları ben karnımdaywkn böyle doğduğunu düşünüyorum ama detaylı ultrasonda gözükürmüş eğer öyle bişey varsa doktor ihmali oluyor neden olduğu ortaya çıkarsa doktoru hastaneyi şikayet edicem cidden

Ben de Çatalca ezdim ama bu kadar edebildim ya daha çok ezmeye çalışayım o zaman

Kızlar benimki de emeklemiyo poposunun üstünde ilerleyio sonra öne dogru uzanip dizlerinin ustune gelir gibi yapiyo ama tam değil. Oturusu düzgün, anne baba mama dede diyo bilinçli değil henüz, bu iki gündür daha da civildamaya başladı maşallah yüzüstü asla gelmiyo artık huy olduğunu düşünüyorum.

4. Diş de göründü uykular eskiye nazaran suktettiriyo. Ek gıda iyi gibi gidiyo bugün yine krep gibi yaptım yumurta yoğurt tam buğday unu ve pekmez kattım az maşallah çok güzel yedi yemekleri pütürlü veriyorum artık kıyma vs onlara gecicem haftaya da Dr kontrolünü aldım. Yarına almıştım erken olur diye düşündüm haftaya tam 8 ay 1 haftalık olacak Allah'ın izniyle

Cam renden var mı kıyma onda daha kolay eziliyor ben catalla ezip ilk verdigimde bayagi buyuk tane kalmisti öğürdü sonra cam rendeyi denedim kucuk taneler kaliyo onu kolay yemisti
Ya çok teşekkür ederim evet var rende çok mantıklı iki gündür kıymayı yiyor yarına çorba yaparım ertesi gün bir daha kıyma yaparım rendeleimrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…