2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Munckhin sulukla hala içemiyoruz.Su şişesi ile veriyorum ben genelde minik ebebekte bebek suları var ya onun şişesiyle ya da avretin sulhu ile
Ben de chiconun suluğunu almıştım boğazına gidiyordu onunla vermeyi bırakmıştım deneyim dedim şimdi asla içemiyor biberondan içiyor

kızlar bebeğin anne dışında bşr şey deniyor kendi kendine garip sesler çıkararak coşa coşa takılıyor.Ben bebekliğinden beri evde sürekli konuşuyorum onunla her şeyi anlatıyorum sürekli tekrara ediyorum inişli çıkışlı ilgi çekici ses tonlarıyla ancak hala kelime çıkarma yok.Desteksiz oturuyor emekleme mevcut değil.gelişimi için neler yapıyorsunuz ekstra birbirimize fikir olması açısından paylaşabilir miyiz bizlere de fikir olsun hem uygulayalım da 🌸🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ben sürekli konuşuyorum ama söyleyebileceği kelimelere yoğunlaştım birazda kişilik meselesi bazı bebeklere ne yaparsan uap geç konuşur anneden babadan geliyor. Benimki ilk anne dedi sonra dede dada gel(del🤣) diyor. Bir kaç gündür meme mi mama mı bişey demeye çalışıyor tam anlayamadım. Hala oturamıyor açıkçası düzgün nir şekilde emeklemiyr da bir yane ayağından destek alıp kendşni ittiritpr öyle düzgün emeklemesi yok ayakta durmak istiyor. Yürüteç almadım erkek bebekler için iyi değil diye ama yürüme arkadaşı almayı düşünüyorum. He bir de kitap okumaya çalışıyorum çok hoşuna gitmiyor ama zorluyorum alışsın diye.

Günaydın kızlaaar hergün şöyle kahvaltı/yemek paylaşımları mı yapsak birbirimize fikir olur illa görsel olmasına gerek yok tarih yazmakda okey😄 ama görsel beni çok gaze getiriyor 😅
20241003_104832.jpg

Munckhin sulukla hala içemiyoruz.Su şişesi ile veriyorum ben genelde minik ebebekte bebek suları var ya onun şişesiyle ya da avretin sulhu ile
Benimki ilk verdim anlamadi gun içinde 2.kez verdim kendi kendine içti bu sefer şimdi hep onunla iciyoruz önce philipsinkini vveriyodum hep boğazına kaciriyordu

Günaydın kızlaaar hergün şöyle kahvaltı/yemek paylaşımları mı yapsak birbirimize fikir olur illa görsel olmasına gerek yok tarih yazmakda okey😄 ama görsel beni çok gaze getiriyor 😅
Eki Görüntüle 3486159
Bende sabah avakado ceviz keçiboynuzu özü bebe bisküvisi labne karıştırdım normalde ayrı ayrı veriyordum ama bugğn hastaneye gidicem diye hızlıca yedirdim 🤣

Oğlum böbrek taşı yine büyümüş ya hir tanesi 4 mm diğeri 3tü 3.5 olmuş her gidişimde ya bir taş daha çıkıyor ya büyüyor. Bir kurtulsaydık taşlardan o kadar merak ediyorum ki taşlargitse huysuzşuğu gidip uyuyacak mı artık
Bende sabah avakado ceviz keçiboynuzu özü bebe bisküvisi labne karıştırdım normalde ayrı ayrı veriyordum ama bugğn hastaneye gidicem diye hızlıca yedirdim 🤣
İnşallah biran önce kurtulursunuz şu taşlardan :KK43:(
Mecbur bazen pratik olmak da gerekiyor😆

Ben sürekli konuşuyorum ama söyleyebileceği kelimelere yoğunlaştım birazda kişilik meselesi bazı bebeklere ne yaparsan uap geç konuşur anneden babadan geliyor. Benimki ilk anne dedi sonra dede dada gel(del🤣) diyor. Bir kaç gündür meme mi mama mı bişey demeye çalışıyor tam anlayamadım. Hala oturamıyor açıkçası düzgün nir şekilde emeklemiyr da bir yane ayağından destek alıp kendşni ittiritpr öyle düzgün emeklemesi yok ayakta durmak istiyor. Yürüteç almadım erkek bebekler için iyi değil diye ama yürüme arkadaşı almayı düşünüyorum. He bir de kitap okumaya çalışıyorum çok hoşuna gitmiyor ama zorluyorum alışsın diye.
Yaa hepsine masallah 😍😍😍🌸🌸🌸

Kızlar bu oyun matı gibi şeylerden alan var mı halı üzerine ya da yere koymak için ya da toplu havuz

Kızlar bu oyun matı gibi şeylerden alan var mı halı üzerine ya da yere koymak için ya da toplu havuz
Ben elfobabynin matını aldım, emeklediği için çoğu zaman dışına çıksa da oyun yerde yatma oturma vb tüm zamanını orda geçiriyor

Kırmızı biber soğan kıyma ama bu çocuk beni uzuyor bir kaşık bile yemedi taneli yemeğe yeni geçiyoruz umarım ondandır
Taneler fazla büyük gelmiş olabilir mi eğer ilk denemelerinizse diye soruyorum çünkü benim kızım 1aydır taneli yiyor bu kadar büyük yapmıyorum. Bayağı mini mini küpler yapıyorum oncesinde taneliye geçmeden çatalla eziyordum ama pürüzsüz püre kıvamına getirmiyodum.

X