2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğim yine hasta oldu.Burnu sürekli akıyor hiç keyfi yok ateş yok ciğerleri de iyi doktor baktı ama maalesef akıntısı var uyuyamıyor sürekli ağlıyor
Aynı durumda şu an bebeğim, çok geçmiş olsun Doktor dişi de geliyor üstüne dedi ve 2 gün boyunca calpol kullanmamı ve sık sık burnunu temizlememi söyledi. Umarım toparlarlar bir an önce

Ben de öyle düşündüm

Ben de öyle düşündüm belki de böyledir inşallah inşallah
Bebeklerin günü gününe uymuyor ama bu da bir aşamadılar uyanrsa verirsin uyanmazsa uyusun zaten böyle böyle uyumaya alışacaklar oğlum 3 aylıkken geceleri güzel uyumaya başlaşmıştı ben o dönem çok emsirdim onu bazen o uyanmıyordu keşke ellemeseydim belki şuan geceleri uyuyan bir bebek olurdu anne olarak hep korkuyoruz aç kalır şu olur bu olur. Bunlar aç olsa ortalığı ayağa kaldırır

Bi ara 2 aylıktı 6 saat uyumuştu niye böyle uyuyor diyip emzirdim bide ilk 3 ay kendi kalkmıyorsa en fazla 3 4 saat uyumasına izin verdim sonra alarm ile kalkıp emziriyordum belkide benim yaptığım şeyden böyle alıştı şimdi sürekli kalkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…