2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Öncelikle geçmiş olsun, şifa olsun kuzuya, Bende odaya soğan kesiyorum. Dedim ya benimkiler hasta diye herkesin odasına koydum. Ev lahmacun gibi kokuyor ilk gün, sonra hissizleşiyorsun Dün kocama bizim bu tabaklar eksik nerede diye söyleniyorum, oraya bak buraya bak diyor, baktım yok diyorum... Sonra yatak odasına geldim burnumun ucundaki tabağı gördüm içinde soğanla,

Canım her gece bu kadar olmuyor geçen diş çıkardığında 10 kere uyandı sonra iki dişi patlamış bu sefer ne sıkıntı var bilmiyorum normalde 2 saate bir kalkıyor ona okeyim ama bu 10 kere kalkmaları bi derdi olunca yapıyor

Canım baktım görünürde bişey yok ama sanki diş eti şişmiş bide üst ön diş kısmında minicik bi beyazlık var hani süt bezesi diyoruz ya öyle bişey çıkmış nokta kadar o da diş belirtisi mi acaba

Şu yürüme öncesi evre de sıkıntı ya asla poposunu yere koydurmuyor emeklemek istemiyor sabahtan akşama kadar ayakta gezdirelim istiyor bir an önce yürüse bari ne kadar sürüyor bu evre. Şuan kendi tutunup ayağa kalkıyor

Bizimkide öyle emeklemek asla istemiyor elinden tut ayakda dursun veya yürüt. Bazen göbek üstü emekliyor ama 2dk sonra hemen al beni diye deli gibi ağlıyor ayağa kaldırınca hemen gülücükler saçıyor. Belimiz koptu valla

Gece açıkçası uyanır diye korkuyorum uyanınca uyumuyor çünkü bakıyorum uyanacak gibi hemen emziriyorum

Şaştık kaldık artık yapacağımızı Allah yardımcımız olsun
Kızlar gece hiç emzirmeyip mama verseniz belki böyle uyurlar . Ben emzirmediğim için mama veriyorum yattığı yerden içiyor uyuyor öyle genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…