2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğim yine hasta oldu.Burnu sürekli akıyor hiç keyfi yok ateş yok ciğerleri de iyi doktor baktı ama maalesef akıntısı var uyuyamıyor sürekli ağlıyor
Çok geçmiş olsun canım diş çıkaracağı zmaan da benjmkinin burnu tıkanmışti inşallah hemen iyileşir emziriyorsan bol bol emzir diyolar

Ev işi yapabiliyor musunuz sırrınız ne
Bebek uyuyunca sessizce etrafi toparliyoruz. Gündüz uykusu cok kisa sadece duvarlari seyrediyorum bisey yapmak.icimden gelmiyor. Uyandiginda yanina bir iki oyuncak koyup kaciyorum uyku sersemi az oyalaniyor (15 dk) ben de mutfagi falan toparlayabiliyorum veya kendisine yemek hazirliyorum

Aaa aynı ben

Zaten bu kısa gündüz uykusu benim doğduğu günden beri yaram. Sabah erken kalk akşama kadar uyuma

Gece 15 kere felan kalktık yarım saate bir. Bi sıkıntısı var gibiydi burnu tıkalı diye düşündüm temizledim ama uyanmaya devam etti en son bu kadar çok kalktığında alt 2 dişi patlatmıştı acaba yine diş mi geliyor

Ben bu gece uyanmalarını hep dişe bağladım ama geçenlerde bi video izledim, diyor ki bir uyku eğitmeni, eğer gece uyanmaları 3-4 günden fazla devam ediyorsa onun sebebi diş değildir. Bebeğin uyuyamama problemi olduğunu gösterir.
Biz bebeğimizi tek başına uyutuyorduk biliyorsunuzdur. Alt iki dişi aynı anda çıktığı için hem gündüz hem gece uykuları mahvolmuştu bir haftadır. Artık tek başına bırakınca asla uyumuyor :)
8.ayda anneden ayrılma korkuları da başladığı için ben taktik değiştirip o uyuyana kadar yanında kalmaya karar verdim ne kadar sürerse sürsün. Bu şekilde bi yok izleyip başarılı olan var mı?
Günlerdir gündüz sadece memede uyuyor, umarım başarılı oluruz

Ne gece ne gündüz doğru düzgün uyumadı bugün. Hala uyutuyorum 5 dk da uyanıyor bi sıkıntı var diş diyorum ama bilemedim.

Zaten bu kısa gündüz uykusu benim doğduğu günden beri yaram. Sabah erken kalk akşama kadar uyuma
Benim uykularda sorun yoktu. Ne zaman disler basladi o zaman sorunlar da basladi. Mesela dün berbatti ama evvelsi gün gayet iyi uyudu. Ben de öyle olunca diş sancisina bagladim. Gecer gider insalla uyku sorunlarimiz

Uyku eğitimine katıldım zoomdan tam dinleyemedim maalesef çocuktan ama millet çocuğu için 2 saat 1 buçuk saat uyku yapıyor gün içinde yatınca diyor ben kendimi nerelere atam bilmiyorum insanların daha çok derdi uyuma şekli ve gece uyanmalarla ilgili sanırım. Gece uyanmalar evet sorun o ayrı ama gündüz bi yatınca 1 buçuk 2 saat uyuyacaksa sabah onu istediği gibi uyuturum hiç sorun yapmam herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…