2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ne kadar fazlanjz var ki özel napiyosunuz benim 4 kilo fazlam var özel bişey yapmıyorum zamanla bebiş hareketlendikce bende hareketlencem zaten diye
Aman bebek aylardır hareketli ben de hiç oturmuyorum gitmedi fazlalıklarım bir türlü üzerine geldi hatta 66 ya kadar çıktım.suan 61 kiloyum.spor diyet bu kosturmacanın içinde. bebeğim 6 ay emdi belki emzirme süreci devam etseydi giderdi ama maalesef

Ne kadar fazlanjz var ki özel napiyosunuz benim 4 kilo fazlam var özel bişey yapmıyorum zamanla bebiş hareketlendikce bende hareketlencem zaten diye
Göbek rahatsız ediyor beni ya hamile kalmadan önce zauıftım zaten şuan kilom iyi aslında sadece göbek gitsin istiyorum oda sporsız zor kendimi zorlamaya korkuyorum sezeryanxan dolayı

Emziren annenin kilo verdiğine inanmıyorum doğumdan çıktıktan sonra 1 kilo anca vermişimdir doğumda gidenler hariç yani ekstra hiç veremedim

Göbek rahatsız ediyor beni ya hamile kalmadan önce zauıftım zaten şuan kilom iyi aslında sadece göbek gitsin istiyorum oda sporsız zor kendimi zorlamaya korkuyorum sezeryanxan dolayı
Biz bu kadar benzemek zorunda mıyız arkadaşım bnm göbek hep vardı doğumla birlikte iyice hamurlasti spor yapmaya bende korkuyorum kendiliğinden erimesini bekliyorum karbonhidrat yemezsem iyiyim yersem.sisiyorum.yoksa şu an eski pantolonlarıma zor da olsa girmeye başladım mesela ama tayt giyince çirkin duruyo yanların ve göbeğim doğumdan önce 54 tüm doğumda 72 yi gördüm kaynanam sağolsun 3 hafta boyunda tatlılar yaptı 66 ya anca düştüm yazdan sonra su an işte 58 e anca düştüm ama fazlam var bana göre çok fazla en az 54 olmam lazım ve göbeğin gitmesi lazim

4 kiloluk hemen verilir yedikçe almıyorsanız hiç dert etmeyin

Benimde göbeğim vardı önceden 54 kilo ile hamile kaldım ama 53 e düştüm 3 ayda sonra 68 69 arası doğuma gittim eve geldiğimde 60tım şimdi 58 59 değişiyor su çok içtiğim için sporsuz gideceğini düşünmüyorum ya şu büzük büzük göbekle4 oluyor ya öyle olacak diye korkuyorum

Bende valla liposuction yaptircam gobegime diyorum hep yağlı çünkü kendim yakamiyorum önce bı yaksinlar ben koruyayim sonra,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…