2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
4 kiloluk hemen verilir yedikçe almıyorsanız hiç dert etmeyin 🌸
Aslında yiyince alıyorum da yemiyorum bu ara sadece kahveyle bisküvi falan yiyorum yoksa aksam yemeğinde makarna pilav yapmam haftada 1 falan anca yaparım ekmeği tam buğdaya geçince daha hızlı kilo verdim beyaz ekmek çok aldırıyor kiloyu zaten uykusuz erken kalkıyoruz o yüzden kolay zayifliyoruz bnce

Biz yine uyumayi reddediyoruz ve yatakdan kalkmaya rağmen kıyameti kopartarak ağlıyoruz asla ne istedigini anlamıyorum bende gittim kahve yaptım şimdi kahve yudumlayıp 🤏🏻☕️ az önce ortalığı yıkmamış gibi oyuncaklarla oynayan bebemi izlerken buraya yazıyorum 🥲

Akşam kacda yatiriyorsun.
Oğlum aksam9 da yatar sabah 8de kalkiyor 11 saat uyuyor. Telefonumla alarmı kuruyorum mama saati. Uyuyarak içer. Gunduzde 3saati bi 1saat uyuyor.🧿darısı herkese.
8 9 arası uyutuyorum bazen daha geç uyuduğu bile oluyor ama 6 6.30 illa tam kalkıyor zaten gece de 1.5 2 saate bir kalkıyor uykumuz hiç uzamadı bizim

Biz yine uyumayi reddediyoruz ve yatakdan kalkmaya rağmen kıyameti kopartarak ağlıyoruz asla ne istedigini anlamıyorum bende gittim kahve yaptım şimdi kahve yudumlayıp 🤏🏻☕️ az önce ortalığı yıkmamış gibi oyuncaklarla oynayan bebemi izlerken buraya yazıyorum 🥲
En son ne zaman uyumuştu kaç saattir uyumuyor

En son ne zaman uyumuştu kaç saattir uyumuyor
17.40da uyudu 35dk kadar sonrasi yok 😄 uykusu var ama uyumuyor ya da tam gozu kapaniyor aglayarak uyaniyor. Diş vs henüz yok. 3.5 aydan beri böyle berbat bi uykusu var 7.aydayiz ne zaman değişecek acaba. Hergün ağlıyorum nereye kadar acaba😅

17.40da uyudu 35dk kadar sonrasi yok 😄 uykusu var ama uyumuyor ya da tam gozu kapaniyor aglayarak uyaniyor. Diş vs henüz yok. 3.5 aydan beri böyle berbat bi uykusu var 7.aydayiz ne zaman değişecek acaba. Hergün ağlıyorum nereye kadar acaba😅
Bu uyku ne zaman düzene girecek bir çoğumuz bu konudan çekiyoruz 😢 uyudu mu hala ayakta mı şimdi

Bu uyku ne zaman düzene girecek bir çoğumuz bu konudan çekiyoruz 😢 uyudu mu hala ayakta mı şimdi
Hala oturuyoruz 🥲 vallahi bilmiyorum sürekli buraya durumu yazmak da istemiyorum genel anlamda hepimizin sorunu uyku sanirim ve kimsenin kesin bi cözümü yok sadece yoruldum bedenen ve psikolojik olarak ve hergün bu duruma ağlamakdan sıkıldım.
Uykusu olmasa hadi okey ama var yani bir de maalesef benim kızım destekli uyuyor sadece anakucağında uyuyor (zıpzıp) ordan alıp yatağına yatırıncada uyanıyor mecbur onun üzerinde uyutuyorum sabaha kadar. Yatak yüzü görmüyor anlayacağın. Nasıl vazgeçireceğimi bilmediğim içinde bu uyku olayı beni çok sıkıyor olabilir.

Ay döktürmüşsünüz yine.
Biz menenjit aşısını 7 aylık aşı ile arasında 1 Ay olacak şekilde yaptırdık. Doktorumuz reçete etti sanırım 4 doz olacak kendisi söylemek zaten. Bizim bebegi aşı sonrası bozdu karakteri değişti resmen. 👀👀👀😁😁
Yemek olayı ble yi yapamiyorum hafif puturluye geçtik. Fasulye yemeği aziyorum ama taneli pirinclerde o şekilde gidiyor. Kendimize yapılan yemeğe tuz atmıyoruz o şekilde seviyor banada kolaylık oluyor. ☺️☺️☺️
Uyku tulumu kesinlikle alicam bu aralar üstünü örtüyorum dönüp duruyor üstünü acıyor gına geldi. 0.5 yada 1 tog alicam ama alicam yani ge e cebellesiyoruz 😁😁😁
Kilo verme olayına bende girdim. Açıkcasi süt sagmaktan vs sıkıldım kendim bile isteye azaltıyorum çünkü bel kaymasindan çok ağrım var yakın zamanda mr cekilcek buyum ihtimal fibromiyarjimi neyse oda var ağrı kesici kulanamadigimdan çok kötüyüm. Artık büyüdü şükür 9. Ama kadar devam ettiririm nasipse.

X