2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğimin uyku arası baya uzamıştı gündüz 3 4 saat uyumadan durabiliyordu 1 hafta önceye karar öyleydi bi kaç gündür o 1.5 2 saatte bir uykusu geliyor 20 dk uyuyor ancak niye böyle oldu anlamıyorum hemen uykusu geliyor
Benimki günde 2 uyku yapıyor yarım saatten 1 saat uyuyor.

Sabır gerektiriyor gerçekten. Her yerine sürmüyor mu yiyor mu peki
Mama sandalyesinin altına büyük bir örtü seriyorum baya mıncıklıyor sürüyor ağzına götürmüyordu ilk gün ama bugün bile hemen farketti önce elledi sonra yedi. Yemekten sonra da saçı falan çok batmadıysa iyice yüzünü yıkıyorum onu kenara alıp mama sandalyesini falan temizliyorum evet yorucu ama doktorum kesinlikle bunu bir öğünde olsa yapmam gerektiğini söyledi. Ben de kahvaltı öğününde yapıyorum genelde katı şeyler yeniyor diye.

Yoğurtlu çorbaların terbiyesini yumurta ile mi yapıyorsun. Ya ben genelde bizim çorbalara da yumurta koyamıyorum aşırı kokuyo var mı acaba bunun bi yolu kendimiz içinde soruyorum 😅 yumurta koymadan nasıl terbiyesini yapabiliriz acaba yoğurt olan çorbaların
Ben kendimize yaptığım zaman yumurta koymuyorum. Tencereye iki yemek kaşığı un 3 4 yemek kaşığı yoğurt göz kararı pirinç su koyup çırparak karıştırıyorm koyulaşınca yağ ve nane eritip üstüne döküyorum çok güzel oluyo istersen haşlanmış nohut da atabilirsin

X