2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim bebeğim kendi yemek istiyor sürekli sürece biraz da bebek karar veriyor bence.Bazen biz ne yapmak istersek isteyelim kendisi yönlendiriyor.Biz bu süreçte biraz kendi yiyor biraz ben yediriyorum o şekilde ilerliyoruz.Ortalık perişan üst baş perisan her öğün sonrası ama kendine vermezsem de mızıldamaya başlıyor.Burnundan derin derin nefes alıp sinirleniyor bazen nasıl arındıracağım diye ellerim titriyor ama belli etmiyorum Allahım diyorum geçecek bu günler de

Dün geceden beri midem ağrıyor oğlum hiç durmuyor hastayken öocuk bakmak öyle sor ki mideme kramp girince hareket bile edemiyorum

O zaman bir iki ay sonra yaptırmaya başlayayım. 6. Ay aşıları ağır mı geçti peki. 9. Ay da kkk aşısı görünüyor bu seferde ona denk gelirse onu yaptırmayayım en iyisi
Ona göre belirlersin 9. Ayda kızamık aşısı var diye doktor 10. Ayda yaparız menenjitin diğer dozunu dedi

Yoğurtlu çorbaların terbiyesini yumurta ile mi yapıyorsun. Ya ben genelde bizim çorbalara da yumurta koyamıyorum aşırı kokuyo var mı acaba bunun bi yolu kendimiz içinde soruyorum yumurta koymadan nasıl terbiyesini yapabiliriz acaba yoğurt olan çorbaların

Kızlar bebeğimin uyku arası baya uzamıştı gündüz 3 4 saat uyumadan durabiliyordu 1 hafta önceye karar öyleydi bi kaç gündür o 1.5 2 saatte bir uykusu geliyor 20 dk uyuyor ancak niye böyle oldu anlamıyorum hemen uykusu geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…