2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Et suyuna Sebzeli şehriye çorbası deneyeceğiz.Sehriyeleri daha önce yememişti.İçine kırıp atacağım.Biraz da buğday düşeyim koydum.Yiyecek mi bakalım.Yaptıklarım benim de bazen boşa gidiyor

Sorduk şehir hastanesi de yapmıyor özele mecbur bırakıyorlar resmen aşılar çok ucuzmuş gibi
Aa çok saçmaymış . Mecbur özele gideceğiz o zaman. Benimde şöyle kafam karıştı benim 6. Ay aşısı biraz geç kaldı bu ayın sonunda olacak 8 aylık olacak ayın 5 inde de. Sağlık ocağında 6 ay aşısını yaptırıp birkaç gün sonra da menenjit yaptırsam fazla mı olur ki . Özel sağöık ocağının yaptığı aşışarı yapmıyordur heralde. Bir de sünnet işi var hepsi art arda nasıl olacak. Menenjitleri sonra mı yaptırsam

İlk defa duydum teşekürler

Aşıların arasını 1 ay tutuyor bizim doktor. Bide menenjit ağır bi aşı. 6. Ay aşısı yapacaksan şuan menenjit yaptırma derim.
Bizde daha sünnet yaptırmadık kolik bir bebekti çok ağlıyordu biraz büyüsün öyle yapalım dedik şimdi de hala mızmız durmuyor nasıl yaparız sünneti hiç bilmiyorum

Evet canım doktorun söylediğini eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırabiliyoruz. Bizim sağlık ocağı rota da yapmıştı ama menenjit için doktor ben yaparım dedi ona yaptıracağız
Allahalla benim sağlık ocağındaki ebe rotayı yapamayız biz deyince kendim yapmıştım. Menenjiti hiç yapmazlar heralde

O zaman bir iki ay sonra yaptırmaya başlayayım. 6. Ay aşıları ağır mı geçti peki. 9. Ay da kkk aşısı görünüyor bu seferde ona denk gelirse onu yaptırmayayım en iyisi

Ben menenjite çok cesaret edemedim ya herkeste etkisi olmuyor tabi ama dirençli ateş yapıyor huysuzluk zaten benim çocuk yeteri kadar huysuz

Bende bugün yayla çorbası yapayım diyorum anca tarhana veya sebze çorbası yiyo. Bide blw için erken buluyorum 9. Ayda başlarım diye düşünüyorum ama geç mi olur bilemedim daha bende salatalık vermedim pütürlü veriyorum ama eline versem havuç haşlayıp falan yer mi öyle acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…