2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Domates salatalık vermeye korkuyorum eline mi veriyorsun nasıl yiyor.

Blw deneyen var mı bebeklerin yemek yemesi kahvaltısı ne durumda neler yapıyorsunuz kahvaltı alternatif kızlar.Karısık şeyleri sevmiyoruz tek tek yemeyi seviyor
Bi kere denedim sadece mıncıkladı yemedi o an aşırı gerildim her yerine peyniri sürdü ama yemedi galiba bana göre değil blw

Ay ne kadar güzel karışım hayatta yemiyor doyma diye bir şey de yok bizde biraz ben yediriyorum biraz kendi yiyor bazen beğeniyor bazen yeni denediğimiz şeyleri beğenmiyor
Benim kız da çok seçici, blw deneyeyim dedim ama o ortamın pislenmesine benim psikolojim hazır olmadığı için ben yediriyorum. Bazen yaptığım şeyleri asla yemiyor zorlamıyorum, ya da bir iki çay kaşığı alıp ağzını kitliyor kısacası ek gıda meselesi baya zorluyor bizi de

Yaa benimki de severdi çorbayı artık sevmiyor
Dün tavuk denettim baya sevdi benimki galiba etçil olacak sebze çorba sevmiyor

Rutin tahlil mi neden alacaklar ki

Ay nasıl görünüyor şuan üst çıkmadan yandan diş görüntüsünü çok merak ettim

Benim doktorum başlattı omlet ya da pankek yapıyorum peynir parçalıyorum küçük küçük zeytin yine aynı şekilde iki gün önce başladık artık yavaş yavaş alışması lazım dedi
Sabır gerektiriyor gerçekten. Her yerine sürmüyor mu yiyor mu peki

Gunaydin kizlar benim bogaz agrim var ve biraz gribim. Bebegimdede burunakintisi ve oksuruk basladi boyle bir durum yasadiniz mi yasadiysaniz sureci nasil atlattiniz
Geçmiş olsun. Bebeğim de burun akıntısı öksürük ateş oldu herhangi bi ilaç kullanmadım sürekli burnunu temizledim deniz suyu sıktım. Birde buhar verin eğer nefes almakta zorluk varsa

Koyun yünü dediğiniz nedir

Koyun yünü dediğiniz nedir
Araştırırken buldum, bildiğiniz koyunun yünü yıkanmamış. Vücut ağrılarına öksürüğe vs iyi geldiği söyleniyor, denemek için sipariş verdiğim, küçük bir bezin içinde dikilmiş hazır satılıyor. Bakmak istersiniz diye linkini de paylaşıyorım.

DAS YÜN Yıkanmamış Koyun Yünü Dolgulu Bebek Sırt-Karın-Göğüs Bezi (20CM*23CM 0-1 Yaş Arası)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…