2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Blw deneyen var mı bebeklerin yemek yemesi kahvaltısı ne durumda neler yapıyorsunuz kahvaltı alternatif kızlar.Karısık şeyleri sevmiyoruz tek tek yemeyi seviyor
Ya ben blw deneyemedim hala. Bir kere yapayım dedim boğazına kaçtı. Ama çok istiyorum kendi yesin diye.

Benid3 ekimin ilk haftasında çağırdılar ama bildiğim kadarıyla sağlık ocağında her değere bakamıyorkar yani yetişkinler şçin mesela vştaminlere bakmıyorlar acaba bu bebekker içine3 geçerli mi ben d vitamini b vitamini nasıl merak ediyorum bakmayacaklarsa hiç sağlık ocağında yaptırmaya gerek yok sanırım hastaneye giderim ben zaten randevumyz vardı

Benim doktorum başlattı omlet ya da pankek yapıyorum peynir parçalıyorum küçük küçük zeytin yine aynı şekilde iki gün önce başladık artık yavaş yavaş alışması lazım dedi
Zeytin ezdim verdim sevmedi ya kabuklarını zor soydum hwralde bazılarında kabuk kaldı belki ondan sevmedi nasıl veriyorsunuz zeytini

Gunaydin kizlar benim bogaz agrim var ve biraz gribim. Bebegimdede burunakintisi ve oksuruk basladi boyle bir durum yasadiniz mi yasadiysaniz sureci nasil atlattiniz

Kızlar mesaj yağmuruna tutmuş gibi olacak ama uyku tulumu alan var mı ? Ve mont hm’den geçen yıl aldığımız montlar bence olmayacak büyük gelecek bu kış
Ben aşdım canım uyku tulumu aldım lcw den . 0,5 tog ve 1 tog hava durumuna göre giydiririm. Mont ta almadım denettim çok kötü oluyor kalın polar , hırka var, peluş aşdıö birde onşadı giydiriceğim

Kızlar ben daha menenjit aşısı yaptırmadım. Siz yaptırdınız mı? 1 yaşından sonra mı yaptırsam diyorum dozu az oluyor o zaman

Gunaydin kizlar benim bogaz agrim var ve biraz gribim. Bebegimdede burunakintisi ve oksuruk basladi boyle bir durum yasadiniz mi yasadiysaniz sureci nasil atlattiniz
Çok geçmiş olsun, ben hasta olmadım şükür ama bebeğim iki haftadır öksürüyor burnu akıyor, burnunu serum suyuyla ve serum buharıyla açık tutuyorum. Öksürüğü için de yine serum buharı veriyorum. Buhardan sonra sırtına vurarak balgamı çıkarmasını sağlıyorum. Öksürük geldi mi maalesef hemen kesilmiyor. şimdi yıkanmamış koyun yünü bir de mustelanın bir balsamı var göğse sürülen o laro sipariş ettim, inş öksürüğne iyi gelir. Şifa bulursa sizlere de yazarım

Benim doktorum başlattı omlet ya da pankek yapıyorum peynir parçalıyorum küçük küçük zeytin yine aynı şekilde iki gün önce başladık artık yavaş yavaş alışması lazım dedi
Yedi mi yediyse nasıl yaptınız pankeki ? Biz keçiboynuzu unu ile sevemedik

Kızlar mesaj yağmuruna tutmuş gibi olacak ama uyku tulumu alan var mı ? Ve mont hm’den geçen yıl aldığımız montlar bence olmayacak büyük gelecek bu kış
Uyku tulumu 1 veya 1.5 tog alacağım ya lcw ya da ebebekten. mont da hediye olarak baya kalın kürlü bir kapüşonlu üst getirmişlerdi onu giydircem sanırım

Biz iki üç hafta evvel ailecek atlattık önce bebeğim sonra ben.Bebegim üç günde atlattı ama benimki iki hafta sürdü.yüksek ateş olarak ilerledi bebekte

Kızlar ben daha menenjit aşısı yaptırmadım. Siz yaptırdınız mı? 1 yaşından sonra mı yaptırsam diyorum dozu az oluyor o zaman
Biz iki doz olduk.Agır geçen bir aşı doktoru bu şekilde uygun görmüştü.Bazı doktorlar da geç yapılmasını uygun görüyor

Kahvaltıda muz, labne,tahin,keçiboynuzu özü, chia tohumu, hind cevizi yağı karışımı verdim afiyetle yedi
Ay ne kadar güzel karışım hayatta yemiyor doyma diye bir şey de yok bizde biraz ben yediriyorum biraz kendi yiyor bazen beğeniyor bazen yeni denediğimiz şeyleri beğenmiyor

Yok canım zaten sağlık ocağı tahlil sonuçları ile birlikte gelin dedi yani hastanede yaptırın öyle gelin dedi bunlar sadece takibini yazacaklarmış oraya öncesinde hastaneye gideceğiz kan tahlili yaptıracağız sağlık ocağına da öyle bir uğramış gibi olacak herhalde

Bunları aldım canım
Tulum arayışındayım link var mı LCW için

Blw deneyen var mı bebeklerin yemek yemesi kahvaltısı ne durumda neler yapıyorsunuz kahvaltı alternatif kızlar.Karısık şeyleri sevmiyoruz tek tek yemeyi seviyor
Ben annemde olduğum için yapamıyorum hala ben besliyorum dönüşte deneyeceğim inşallah

2.5 tog almıştım ebebekten 1 yaş. Büyük biraz ama giyecek o şekilde.
Montu bi arkadaş vermişti 1 yaş ebebek onu giydireceğim kalın alt kıyafetle olur diye düşünüyorum

Eklentiler

• 1000056730.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 4
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…