2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kilosu iyiyse takilmayin 3 saatte 1 emmesine. Benimki de 2-3 dk ancak emiyor 1 memeyi ve 3 saatte 1 emiyor gündüz. Ama kilosu iyi o yüzden sorun etmiyorum ceneleri kuvvetli artik guzel cekiyorlar.

Kilosu iyiyse takilmayin 3 saatte 1 emmesine. Benimki de 2-3 dk ancak emiyor 1 memeyi ve 3 saatte 1 emiyor gündüz. Ama kilosu iyi o yüzden sorun etmiyorum ceneleri kuvvetli artik guzel cekiyorlar.
Artık emerek kilo almazlar heralde ya bende o yüzden çok takılmıyorum ama benimki memeye aşırı düşkün tek silahım o şuan uyanıyor meme ağlıyor meme o yüzden hiç düzenim yok bazen az emer bazen öok aman mutlu olsunlarda napalım

Doktorunuza danisin bence. Ben ek gidada küçük küçük ilerledim hep emmeyi birakmasin diye. Suan %75 emerek %25 ek gida gibi bir denge var. Emerek aldigini düşünüyorum

Bi de doktorum ek gidaya gecerken emzirmeye eskisi gibi devam et demisti bak o geldi aklima. Bebekler istedikce veririz zaten iyi olsunlar mutlu olsunlar

Doktorunuza danisin bence. Ben ek gidada küçük küçük ilerledim hep emmeyi birakmasin diye. Suan %75 emerek %25 ek gida gibi bir denge var. Emerek aldigini düşünüyorum
Bende baya az başladım ek gıda almadığında da benimkinin kilo alımı yavaşlamıştı kusması baya çoktu çok şükür azalıyor ama bizimki taştan kaynaklı her öocuk farklı işte emerekte alır eskisi kadar alacaklarını düşünmüyorum zamanla azalacak işte

Kızlar ne verdiniz kahvaltıda ben hep aynı İki şey arasında gidip geliyorum ya dün avokadolu yumurta verdim sevmedi . Bugün yumurta,labne,bebe bisküvisi pekmez verdim

Bize bir arkadaşımdan Fisher Price - eğitici köpekçiğin aktivite masası geldi ve kızım şu an bayılıyor. Hatta ayakta ona tutunarak durmaya çalışıyor. Tavsiye ederim.
Bir de peluştan ıslak mendil kutusu gibi bir şey aldım. İçinde farklı dokularda bezler var. Çekerek çıkartıyor - farklı dokuları öğrenebilmesi için harika bi oyuncak.

Kızlar ne verdiniz kahvaltıda ben hep aynı İki şey arasında gidip geliyorum ya dün avokadolu yumurta verdim sevmedi . Bugün yumurta,labne,bebe bisküvisi pekmez verdim
Ben kahvaltıyıntam oturtamadım ya bugün vermedim emsirdim 2 kere kahvaltı şçin vakit olmuyor mu ben mi yetiştireniyoeum anlamadım kendime gelene kadar onun uyku vakti geliyor hiç bişey yapamıyorum kahvaltı hazırlasam asla durmaz ağlar nasıl alışıcam kahvaltı işine bilmiyorum

Yani ben uyandığı saate bağlı olarak hareket ediyorum bugün yedide uyandı emdi(ama sütüm çok az zaten ) o sırada ben yumurtayı koymuştum 20 dakika sonra onları hazırlayıp verdim

Yulaf unu pişirdim, içine elma badem ceviz ve fındık rendesi, tahin ve keçiboynuzu özü de ekledim yedi tahmini özellikle her sabah vermeye çalışıyorum içindeki kalsiyumdan ötürü

Kızlar bir haftadır çok hastayım bir türlü geçmedi bebeğimle ilgilenemiyorum çok üzgünüm öğünlerini yapamıyorum bezini zor alıyorum dönemsel ağrılarımın olduğu bir dönemdeyim hastalıkla tetiklendi.gececek diye bakıyorum geçmiyor da yavrumla ilgilenemiyorum düzgün annem de hasta o da bebeğe geçecek diye gelemiyor.Rutinlerimiz şaştı evin düzeni şaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…