2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
2 3 ay kalma planın varsa baya şey alman lazım yanına. Tr de beşiği yada park yatağı var mı
Evet her iki tarafta da park yatak ve mama sandalyesi olacak. Daha çok küçük ıvır zıvır şeyler düşündürüyor beni. Bir de yeni yeni düzen kurmaya başlamışken değişecek mecbur düzenimiz..

Evet her iki tarafta da park yatak ve mama sandalyesi olacak. Daha çok küçük ıvır zıvır şeyler düşündürüyor beni. Bir de yeni yeni düzen kurmaya başlamışken değişecek mecbur düzenimiz..
Evet düzen değişecek umarım çabuk adapte olur. Bebek arabası beşik mama sandalyesi herşey varmış. Sevdiği oyuncakları kullandığı ek gıda malzemelerini ilaçları varsa maması belki tr de bulamayacağın şeyler vardır özellikle onları al. Gerisi unutsan da alınır bi şekilde

Walla eksikler bir şekilde giderilir de senin ailelere ayar vermen gerekebilir okuduğum bebişine uyku eğitimi vermişsin, rutinleriniz var. İnşallah bunu anlayıp seni darlamazlar... En basiti bu saatte bebek mi uyutuluru duyacaksın daha oturuyoruz, yada misafir var gibi gibi... Gözünü korkutmuş olmayayım yazını okuyunca aklıma ilk bu geldi...

Benim bebede desteksiz oturuyor çok şükür, yerde de dönüyor (ama çok yere bırakamıyordum şimdiye kadar. Abisi var ve lego oynuyor parçalara güvenemiyorum ama artık okula başladı şimdi biraz biraz yere koyarım) gel gel yapıyor 3 4 gündür de alkış yapıyor. Önceleri anni, meme diyordu ama anni yi unuttu sanki dedeee diyor.
8 gün sonra 8 aylık olacak, bugün sağlık ocağında 9100gr kilosu, boyunda 74cm çıktı.
A Alliswell23 canım ben hiç saatli emzirme dim. Ağladıkça huysızlandıkça memedeyiz biz susturucu niyetine kullanıyorum ben

Ahahahah ön görünüzde çok haklısınız. Ancak annem ve kayınvalidem lohusalığımda bizimleydiler.
Damarıma dokunmayınca pamuk gibi olduğumu, sınırlarım zorlandığında da ne hale gelebildiğimi birebir tecrübe ettiler, o nedenle -umarım- çok darlamazlar. Annem buradayken uyku eğitimine başlamıştık bu arada, balkona kilitliyordu kendini en başta

Valla çok haklısın ben çocuğuma bi ara düzen oturtmuştum o arada kv gil akşam gelmek istiyorlardı her seferinde çocuğun uyku saati dediğim halde sevecez diyip durdular sonra çocuğun düzeni bozuldu 11e kadar uyumamaya başladı. Zor toparlamıştım

Hahaaa benimki ağlayınca memeye gelmiyor keşke gelse susardı bari oda güzel bişey
Alkış yapıyor mu maşallah ne güzel öğrenmiş

Ağlamaya dayanamadığı için mi

Valla kendileri uyutup eve döndüğümüzde baştan uyku eğitimi vereceklerse alıp sevsinler. Ay çocuğumun zaten tam da atak haftasına gelecek, tanımıyor bile baba tarafını neredeyse. Yabancı bilecek gibi geliyor...

Benim bebeğim çok az kilo aldı son 3 aydır. 6200 şuan boy 67 cm sizin boy kaç
Bizinki 67 di en son biraz tombul bebek
Uykuya gecişte aglamiyiramma kucakta uyumak istiyor kucagimaloyorum 15 dk falan uyuyor sallamiyorum sadece yuruyorum . Bide bende emziriyorum son 1aydir cox cabuk emiyor sonra ne yapsam istemiyorve bazen 3saat okuyirji emmiyor

Aynenn bende oyle haliyakoyup yemek yapmaya gidiyorum 20-30 dklik yemeyi 2sate pişiriyorum hep aglak git gel oluyorun bende tv aciyorun sonra arabada parka dusuyiruz tepiniyor çığlık atıyo inmek istiyor bendd caresizlikten kucafa alıyorum allahım kolaylik versin

Yabancılara karşı tavrı nasıl çok sorun olmaz umarım. Alışır hemen inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…