2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir haftadır çok hastayım bir türlü geçmedi bebeğimle ilgilenemiyorum çok üzgünüm öğünlerini yapamıyorum bezini zor alıyorum dönemsel ağrılarımın olduğu bir dönemdeyim hastalıkla tetiklendi.gececek diye bakıyorum geçmiyor da yavrumla ilgilenemiyorum düzgün annem de hasta o da bebeğe geçecek diye gelemiyor.Rutinlerimiz şaştı evin düzeni şaştı
Geçmiş olsun canım 🙏🏻 bi an önce geçsin

Kızlar bir haftadır çok hastayım bir türlü geçmedi bebeğimle ilgilenemiyorum çok üzgünüm öğünlerini yapamıyorum bezini zor alıyorum dönemsel ağrılarımın olduğu bir dönemdeyim hastalıkla tetiklendi.gececek diye bakıyorum geçmiyor da yavrumla ilgilenemiyorum düzgün annem de hasta o da bebeğe geçecek diye gelemiyor.Rutinlerimiz şaştı evin düzeni şaştı
Anneler hasta olmasın ya inşallah hemen toparlarsın kardeşin falan ya da bir komşun yok mu bir çorba yapsa biri sana ya da eşin izin alsaydı bir gün bile ilgilense toparlardın srn şimdi dinlenemedin ya ondan o kadar uzun sürmüştür

Ben kahvaltıyıntam oturtamadım ya bugün vermedim emsirdim 2 kere kahvaltı şçin vakit olmuyor mu ben mi yetiştireniyoeum anlamadım kendime gelene kadar onun uyku vakti geliyor hiç bişey yapamıyorum kahvaltı hazırlasam asla durmaz ağlar nasıl alışıcam kahvaltı işine bilmiyorum
Ben hızlı olacak şeyler yapıyorum hep ya işte yumurta avokado ceviz karıştır irmikle bir şeyler hemen öyle

Kızlar bahsetmiştim ben 2 gün şehir dışına çıkmıştım orda bebeğim uyumadığı için yaylı bi yatak vardı üzerinde zıplaya zıplaya uyutuyordum bebeğimi 2 gün öyle yaptım saçma gelebilir ama hem hastaydı hem ortamı yabancıladı gece sabaha kadar oturuyordu ondan uyutmak için her yolu deniyordum.
Şimdi evde dikkatimi çekti yine kucağımda yürüyerek yukarı aşağı zıplatarak uyutmamı istedi. 2 günde o uyutmaya mı alıştı anlamadım ne yapacam şimdi baya bildiğiniz kanguru gibi zıplıyorum 🤭 böyle uyutmamı olur ya nasıl vazgeçer bundan yada ben plates topu mu alsam ne yapsam onla zıplatarak mı uyutsam

Kızlar bahsetmiştim ben 2 gün şehir dışına çıkmıştım orda bebeğim uyumadığı için yaylı bi yatak vardı üzerinde zıplaya zıplaya uyutuyordum bebeğimi 2 gün öyle yaptım saçma gelebilir ama hem hastaydı hem ortamı yabancıladı gece sabaha kadar oturuyordu ondan uyutmak için her yolu deniyordum.
Şimdi evde dikkatimi çekti yine kucağımda yürüyerek yukarı aşağı zıplatarak uyutmamı istedi. 2 günde o uyutmaya mı alıştı anlamadım ne yapacam şimdi baya bildiğiniz kanguru gibi zıplıyorum 🤭 böyle uyutmamı olur ya nasıl vazgeçer bundan yada ben plates topu mu alsam ne yapsam onla zıplatarak mı uyutsam
Öncesinde nasıl uyutuyorsan ona dön bence

Ahh bu bebişler iyi olan bir şeyi sonuna kadar inkar edip kötü olan ne varsa anında alışıyorlar 🤣🤣🤣 Bence iyice alışmadan bir çözüm bulman lazım direneceksin mecbur eskiye döneceksin, gerçi zaten uyku problemi olan bir bebeğin annesine de bunu söylemek ne kadar saçma şimdi onu düşündüm yazarken 😁

Ahh bu bebişler iyi olan bir şeyi sonuna kadar inkar edip kötü olan ne varsa anında alışıyorlar 🤣🤣🤣 Bence iyice alışmadan bir çözüm bulman lazım direneceksin mecbur eskiye döneceksin, gerçi zaten uyku problemi olan bir bebeğin annesine de bunu söylemek ne kadar saçma şimdi onu düşündüm yazarken 😁
Yeterli uyusun diyorum ama 😂 böyle de alışacak gibi ne yapacam bilmiyorum

Kizlar kahvaltiyi cesitlendrmek icin bebek bisküvisi yapmak istiyorum. Denediginiz bir tarif var mi? Yapip buzluga atacagm. Makarnalütfendr bir tarif var onu yapacagim galiba burda öneren olmazsa

Bir de kahvalti fikri olan paylasabilir mi? Avokadolu yumurta , yumurta peynir karisimi, pekmezli yulafli meyveli yogurt ben bunlari döndürüyorum bir de biskuvi yaparsam ezer yogurda katarm. Baska ne verilebilir ki
Geçen bi tarif yapmıştım çok hoşuma gitti elma ile tereyağı soteledim içine irmik su pişirdim en son ceviz rendeledim biraz da keçiboynuzu pekmezi tadı lezzetli oldu kıvamı da güzel oldu

kızlar yürütme örümcek kullananlar bebeleriniz sizi bırakıp bırakıp başka odalarda gezmeye gidiyo mu 🫠🫠🫠

X