2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim kızım birkaç gündür sırt üstü veya yüz üstünden oturma pozisyonuna geçmeye başladı ve uykuda bile pratik yapmak istiyor. O halini görünce kendimi tutamayıp gülüyorum, ben gülünce o uyanıp gülmeye veya ağlamaya başlıyor. Böyle bir döngüdeyiz umarım normalleşir 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Her güncelleme aldıklarında böyle her an pratik yapmak istemeleri aşırı tatlı değil mi 🥹🥹

Benim kızım birkaç gündür sırt üstü veya yüz üstünden oturma pozisyonuna geçmeye başladı ve uykuda bile pratik yapmak istiyor. O halini görünce kendimi tutamayıp gülüyorum, ben gülünce o uyanıp gülmeye veya ağlamaya başlıyor. Böyle bir döngüdeyiz umarım normalleşir 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Her güncelleme aldıklarında böyle her an pratik yapmak istemeleri aşırı tatlı değil mi 🥹🥹
Hahaha 😂 benimki de oturmaya çalışıyor bu aralar. Gündüz çok deneyim yaşasın ki gece bu sebepten uyandırmasın kendini diyorlar aslında

Evet bende de bazı kıtafetler ziyan oldu öyle ama geçen kış giydirdiğim bazı şeyler şuan okuyor mesela büyük almıştım 🤣🤣🤣
Valla benim de çok şey kaldı. Hep büyük al çabuk büyüyorlar dediler bende biraz abartmışım benimki de ilk 3 aydan sonra kilo alımı yavaşladı zaten minik doğmuştu hepsi büyük geldi kışın, sonra yaz geldi zaten şimdi de yazlıklar olmadan yaz bitiyor 😂

X