2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doktor bir reçete yazdı eczane hazırlıyor ilacı bir karışım yaptılar yani onu içiyordu bir aydır
inşallah kısa sürede faydası olur acil sifalar diliyorum
Kış geliyor kızlar bebişlerinize uyku tulumu, mont, ilk adım ayakkabısı gibi eksikleri aldınız mı
Uyku tulumu daha hamileyken aldım 0-36ay yenidoğanken kundak şeklinde kullandık şimdi kolları çıkartıp kullanıyoruz oda klimalı 23derece oluyor beziyle kisakollu zibin giydiriyorum baska bisey yok. Makra: owli
Montu da mango indiriminden aldım bitane
Ayakkabı henüz almadım ama sanırım alırsam vicco alırım. Henüz yürümezse düşünmüyorum
Kızlar diş çıkarırken bebeğinizin dudak çevresinde sivilce gibi şeyler çıktı mı dün bir tane kırmızı bişey çıktı şimdi bir tane daha çıkmış aynı sivilce gibi duruyor
Bizde arada bir oluyor bende diş sanıyorum ama aylardır gelen giden yok

Kış geliyor kızlar bebişlerinize uyku tulumu, mont, ilk adım ayakkabısı gibi eksikleri aldınız mı
Uyku tulumu almadım ama 1 1.5 tog olandan almayı düşünüyorum. Montu ayakkabısı var daha doğmadan kışlıklarını almıştık ama benim bebik biraz minyon büyük gelir kesin aldıklarımız yenisini alırım öyle olursa

Kızlar bebekleriniz neler öğrendi? Neler yapabiliyor?
Benimki babababa diyor tam oturmuyor bi dakika duruyor devriliyor emekleyemiyor ama totoyu kaldırıp ilerletiyor kendini bide dünden beri oturma pozisyonuna geçmeye çalışıyor. Ama daha baybay gel gel felan yapamıyor
Sizlerde ne yetenekler var

Kızlar biz 8. Aydayız ve dünden beri oğlum ishal.4-5 kez yaptı ve asla katı değil.Bugünde bir kez daha yine ishal seklinde yaptı.Diş doneminde olabilir diye dusundim ama aşiri geldi bana.Yalniz başka bir rahatsizligi yok.Muz puresi ve biraz patates verdim dün.Sizinde bole durumlar yasadiginiz oluyor mu neler yapiyorsunuz.

Diş sürecinde bir gün ishal gibi oldu ama aşırı değildi. Takip edin eğer devam ederse dişle ilgili olmayabilir

Sürünerek bir yerlere gidiyor anne baba dede diyor tam anlamıyla olmasada yine desteksiz bir süre oturabiliyor ama oturma pozisyonuna geçemiyor. Ve sürekli ayakta gezmek istiyor başka bir gelişme yok

Sürünerek bir yerlere gidiyor anne baba dede diyor tam anlamıyla olmasada yine desteksiz bir süre oturabiliyor ama oturma pozisyonuna geçemiyor. Ve sürekli ayakta gezmek istiyor başka bir gelişme yok
Benimki de ayakta gezmek istiyor sürekli ayağa kalkmaya çalışıyor ay anne diyor mu ne güzel ya benimki bi ara ağlarken ınne diyordu onu da unuttu

Ya ben emeklemesine galiba izin vermiyorum yorgan battaniye tarzı koyuyorum yere ama kafasını sürekli vuruyor ve korkuyor sonra bende koymuyorum çocuğa izin versem emekleyecek de korkuyorum fayansa gelir kafası diye. Sen nasıl önlem aldın

Evet Ne guzel sizinde eşiniz azeriymiş. Malesef bizde bir gun gece iyi uyuyor uyanip meme istiyor . Bir gun de gece uyumak istemiyor hep aglayarak uyaniyor meme yiyor yine kalkiyor boyle sabahi aciyoruz. Dişimizde çıkmadı ki rahatlayalım hep eli agzinda biseyler ısırıyor. Kızlar bebrgimiz tb izliyormu? Benimki 4saat uyanik kaliyor oyun oynuyoruz olmuyor benimde isim gucum var tv aciyorum bebek sarkilari falan buda halisinda oyuncak agzinda izliyor biliyorum yalnis yapıyorum amma gunumuzu nasil gecireceymi bilmiyorum yalnız oldugjm icin hem ev hem bebek yetisemiyorum

Kızlar diş çıkarırken bebeğinizin dudak çevresinde sivilce gibi şeyler çıktı mı dün bir tane kırmızı bişey çıktı şimdi bir tane daha çıkmış aynı sivilce gibi duruyor
Diş çıkarınca oluyormu ben hiç bilmiyordum. Benimkindede vardi sivilce benzeri hala duruyir dişo çıkmafı bir tane ensesindede vardi ve ayagindada

Merhaba canım hoşgeldin.
Benim bebeğiminde uyku problemi var çok zor uyuyor ve sürekli gece gündüz kalkıyor gece hala 2 saate bir kalkıyor hatta bazen saatte bir.
Ekran göstermemeye çalışıyorum ama bazen çok zorluyor özellikle biz yemek yerken bize yedirmiyor. Kendisini de bizle beraber oturtuyorum yemeğini yediriyorum ama durmuyor o an 5 dk açıyorum çizgi film veya şarkı. Gerçekten ekran gösteren ailelere çok karşıydım aa ne yapıyor diyordum hamileyken bile bi bebeğe annesi telefondan şarkı gösteriyordu çok yanlış bulmuştum ama yaşamadan anlamıyormuş insan bazen durmağında bi kaç dk izletiyorum

Bizde gel var evde kedimiz oldugu için ona gel demekten gel demeyi öğrendik bir de anne var. Desteksiz bir dk kadar oturup devriliyoruz onun dışında emekleme girişimi yok en sevdiğimiz şey yürütecimiz hayatta almam diyen biri olarak suan en sevdiği oyuncağı yürüteçle süzülüyor resmen gitmediği alan yok

Bende almam diyordum ama aldım çok seviyor yapmam dediğimiz herşeyi yaptık desene
Anne mi dedi ilk nasıl söylüyor tam söylüyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…