2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben hastaneye gittim yine ultrason çektirdik bir tane taşımız vardı bir yane daha çıktı sanırım başka taşlarda var ama onlar küçük diye söylemedi biri 4 mm diğeri 3 mm nasıl kurtulucaz bunlardan bilmiyorum yarın nefroloji randevumuz var bakalım ne diyecek doktor
Allah'ım acil şifalar versin hemen inşallah 🙏🏻😓

05:20'de kalkıp bu saate kadar çığlık kıyamet uykuya şimdi daldı, bugün de önceki günlerden farklı olmadı şükür. Sonuç: Benim artık uykum yok...
Bizde sabaha kadar uyandık durduk 5 te uyandı bayağı güne başlayacak gibiydi korktum 5 günleri geri mi geliyor diye 😵‍💫 şükür sonra daldı 7 de kalktı daha yüzüme bakmadım ama gözlerimin şiş altlarının mor olduğu kesin

Bizde sabaha kadar uyandık durduk 5 te uyandı bayağı güne başlayacak gibiydi korktum 5 günleri geri mi geliyor diye 😵‍💫 şükür sonra daldı 7 de kalktı daha yüzüme bakmadım ama gözlerimin şiş altlarının mor olduğu kesin
Anladığım kadarıyla böyle bir sorunu daha önce yaşamışsın ve düzelmiş. Benim çok nadirdir 6'dan sonra kalktığı, bunu düzeltmek için ekstra bir şey yaptın mı peki?

Ben hastaneye gittim yine ultrason çektirdik bir tane taşımız vardı bir yane daha çıktı sanırım başka taşlarda var ama onlar küçük diye söylemedi biri 4 mm diğeri 3 mm nasıl kurtulucaz bunlardan bilmiyorum yarın nefroloji randevumuz var bakalım ne diyecek doktor
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 🙏

Kızlar diş çıkarırken bebeğinizin dudak çevresinde sivilce gibi şeyler çıktı mı dün bir tane kırmızı bişey çıktı şimdi bir tane daha çıkmış aynı sivilce gibi duruyor

Kış geliyor kızlar bebişlerinize uyku tulumu, mont, ilk adım ayakkabısı gibi eksikleri aldınız mı
Şu uyku tulumu işini sevmiyorulmya nasılsın giydiricez akşam ev öok sıcak kısa kolluyla uyutuyorum gece soğuk oluyor onu çıkarıp uzun kollu giydiriyorum hele sabaha karşı baya soğuk üstünü örtüyorym ama sevmiyor açıyor

Kızlar diş çıkarırken bebeğinizin dudak çevresinde sivilce gibi şeyler çıktı mı dün bir tane kırmızı bişey çıktı şimdi bir tane daha çıkmış aynı sivilce gibi duruyor
Benimkinde geçen xikti ama diş görünmedi anlamadım ilk çıkardığında çıkmadı öyle şeyler, ama belirti olarak sayiliyo evet

Şu uyku tulumu işini sevmiyorulmya nasılsın giydiricez akşam ev öok sıcak kısa kolluyla uyutuyorum gece soğuk oluyor onu çıkarıp uzun kollu giydiriyorum hele sabaha karşı baya soğuk üstünü örtüyorym ama sevmiyor açıyor
Onlarında kalını incesi varya ben birkaç tane farklı kalınlıkta alıp sıcaklığa göre giydirmeyi düşünüyorum. Örtü tehlikeli hemde üstünü açıp üşüyebilir

X