2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Artık çok az kişi yazıyor buraya onlarda sınırlı çok mu yoğun herkes yoksa bebekleriniz keyfi yerinde geziyor musunuz 🤣🤣

Artık çok az kişi yazıyor buraya onlarda sınırlı çok mu yoğun herkes yoksa bebekleriniz keyfi yerinde geziyor musunuz 🤣🤣
Ay nerde ben elime telefonu alamıyorum. Zaten hiç çok aktif olamadım. Hamileliğimde problemdi hep. Sonra da bebek için de hep doktor geziyoruz. Ama hep okuyordum, şimdi onu bile yapamıyorum

Moralini bozma Allah dermansız dert vermesin canım neler neler egzersizle baskılanıyor fizyoterapistlerin yaptırdığı pilatese gidersin ya da kendin evde yaparsın en azından ağrısı baskılanmıs olur.Aylarca geçmeyen sırt ağrılarım vardı doğumdan beri sanki sırtımda kaya taşıyor gibiydim öyle bir kamburdum ki hatta buraya kaç kez yazdım tas gibi vücudum çok kötüyüm diye fibromiyalji çıktı ilaç içiyorum o kadar iyi geldi ki.İlla ki baskılayacak bir şey vardır ağrısını ama ilaç ama egzersiz hiç moral bozma
Allah razı olsun kuzum. Doktorda onu incele fibromiyaji olabilir dedi. InsAllah geçer.artik ameliyat olmak istemiyorum çok yordu beni. O noktaya gelmez inşallah 🤲

Daha dıs çıkamadı üşütme var galıba grıp öksürük oldu geçen düğün kına derken hastalsdndı Ankara'dan benımkıler geldı falan yıgun koşturmaca ıcındeydım hastane olayları test sonucu negatif şükür bısı yok genel cerrahıde o kıtle alınmadı gerektıgını soykedı sol kolumu bellı bır mıdeet kullanmamak gerekıykrmus nasılmaldırayım sımdı nasıl kullanmayayım öküze dedım kanser olaydım sızın yüzünüzden olacaktım dedjm öıcım huzursuz ya sırt agrılarım devam edıyır halsızlık yorgunlık çocuğun hastalıgı ıkı gundır uyumuyır

Daha dıs çıkamadı üşütme var galıba grıp öksürük oldu geçen düğün kına derken hastalsdndı Ankara'dan benımkıler geldı falan yıgun koşturmaca ıcındeydım hastane olayları test sonucu negatif şükür bısı yok genel cerrahıde o kıtle alınmadı gerektıgını soykedı sol kolumu bellı bır mıdeet kullanmamak gerekıykrmus nasılmaldırayım sımdı nasıl kullanmayayım öküze dedım kanser olaydım sızın yüzünüzden olacaktım dedjm öıcım huzursuz ya sırt agrılarım devam edıyır halsızlık yorgunlık çocuğun hastalıgı ıkı gundır uyumuyır
Negatif gelmesine çok sevindim canım çok geçmiş olsun bebişe de

Canım bence bu bir milat olsun ve artık üzerindeki sorunmlulukları biraz da onların üzerine at devam da ettirme artık sonrasında bırak onlar da üzerindeki sorumluluklara ortak olsun

Çok şükür temiz çıkmış canım 🙏🏻 geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım Allah bı daha yaşatmasın şüphesi bile kötü,

Kızlar ben temizlik yaptım zar zor hala bitmedi oğlum hiç durmuyor kavga dövüş duruyo uykular hele daha kötü oldu geçene kadar mahvoluyorum onceden sık uyansa da kolay dalıyordu uykuya şimdi o da yok

Bizde de durumlar fena yazacak vaktim olmuyor kızım sürekli kucak ve ilgi istiyor. Ev dandini yemek falan yok anca makarna😅😅

Kızlar ben temizlik yaptım zar zor hala bitmedi oğlum hiç durmuyor kavga dövüş duruyo uykular hele daha kötü oldu geçene kadar mahvoluyorum onceden sık uyansa da kolay dalıyordu uykuya şimdi o da yok
Eşine teslim ederken yapsaydın keşke büyük cesaret çocukla tekken hiç bişey yapamıyorum😃 asla yaptırmaz

X