2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebek mayo bez kullanan ya da önerisi olan var mı ? Bir de tatil için bebeklere ne gerekli ya güneş koruyucu başka aklıma gelmiyor deniz simidi
Sleepy mayo bez aldık ama daha denemedim ecowell güneş kremi eğer tatile gidecek olursam şu denizde üstü kapalı şeyler varya onlardan almak istiyorum

Merhaba 4.ay civari sorun yasayan odu ben de onlardan biriyim. Geciyor ama malesef sabirla rutinlere devam etmelisiniz. Gecici bir süreç sogukkanli olmaya calisin eşinizden destek alin uyutmaya yardimci olsun. Kolay gelsin
Rutini biz gece uykusundan önce yapıyoruz ve bazen 3 saat uyanık kalıp yatıyor rutinden sonra ve duş oluyor genelde izin verirse bazenleri masaj yapıyoruz. Emme de karıştı hersey birbirine. Hepsinden destek alacam olmadı. Gündüz 40 dk uyanıyor 40 dk içinde uykusu gelitor yeniden ve gün boyu huysuz bir benek var ortada. Başka rutin için ne yapabilirim ki? Gündüz uykuları için de mi rutin yapmaliyim. Yapamıyorum onu anca sallamakla geçiyor. Kucakla mayisiyo4 sonra

Kızlar bişey soracağım biz park beşik kullanıyoruz üst kademe de korkmaya başladım kendini çok kaldırıyor diye yatağı alt kademeye aldık bu sefer de yatak ile tülün arasına çocuk giriyor ağlayarak uyanıyor anlatabildim mi bilmiyorum ama hatta durun görsel ekleyim. Ne çözüm bulabilirim

Eklentiler

• 17244092236443306427001461027637.jpg
    17244092236443306427001461027637.jpg
    180 KB · Görüntüleme: 47
Onı İnt almam lazım kabızlığı varsa hemen alıp yapayım diyecektim gün kurusu aldım onu püre yapıcam inşallah iyi gelir
Kayısı marmelat yapmıştım kabız olunca onu yediriyorum iyi geliyor. Yada şeftali ile kuru kayısı karıştır yap bi yerde de pekmez zeytinyağı karıştırıp içirin demişlerdi

Kızlar bişey soracağım biz park beşik kullanıyoruz üst kademe de korkmaya başladım kendini çok kaldırıyor diye yatağı alt kademeye aldık bu sefer de yatak ile tülün arasına çocuk giriyor ağlayarak uyanıyor anlatabildim mi bilmiyorum ama hatta durun görsel ekleyim. Ne çözüm bulabilirim
Ayno durum bizde de oluyordu ben kaldırdım o tik yerini ama indirince bollaşıyor baya ya tamamen yatağı en alta alacaksın ya da o tik hep en üstte olavak ya da boşşul olan yere battaniye galan sıkıştır

Ayno durum bizde de oluyordu ben kaldırdım o tik yerini ama indirince bollaşıyor baya ya tamamen yatağı en alta alacaksın ya da o tik hep en üstte olavak ya da boşşul olan yere battaniye galan sıkıştır
Evet yatağı en altta ama o tık yerini biraz açmışım ondan galiba araya düşüyor ağlıyor uykusu kaçıyor

Kızlar birde siz bebeklerin pirinç bulgur arpa şehriye mercimek benzeri şeyleri evde kendinize kullandığınızdan mı kullanıyorsunuz yoksa ayrı organik felan mı alıyorsunuz?

Kızlar yulaf olarak ne alıyorsunuz markete geldim de birisi bana acil yazabilir mi
DOktorum eti demişti onu aldım ama og naturalden falanda alınabilir
Kızlar birde siz bebeklerin pirinç bulgur arpa şehriye mercimek benzeri şeyleri evde kendinize kullandığınızdan mı kullanıyorsunuz yoksa ayrı organik felan mı alıyorsunuz?
Bana doktor mercimek corbasi icir dedi evdekiyle yaptım ben brokoliyle karistirip beğenmedi ama 😅

Şehriyeyi sebzeli şehriye aldım makarna lğtfenden.Bulguru köyden getiriyorum pirinç market pirinci kullanıyorum.Yine sebzeli erişte aldım makarna lütfeden kendim yapmayı isterdim ama ona harcayacak vakit yok malesef 🫠 yine salçayı da oh naturalden aldım tatlı biber salçası.öyle

X