2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım en uygun kampanyalı olan hangisi oluyor Bir de ben uygulamayı indirdim ama 2. ekleyemiyorum hemen hazırla diye bir şey çıkıyor ama sepete ikinciyi ekle diyemiyorum onu nasıl yapıyoruz
Aynı şekilde bir daha foto hazırlayacaksın ouinuda sepete ekleneceksekltaaeneceksin ödemeye kadar geliyorsun orada sana kod istiyor sayfada yazıyor kodlar indirin kodunungiriyorsun düşüyor fiyat bende baya uğraştım anlamak için🤣🤣

Merhaba instagramda diyetisyenden gördüm. Anne sütünde sindirme emzimleri varmış. 3 çocuğundada ek gıda verdikten sonra yarım saat içinde emzirmiş hiç kabızlık yaşamamış. Bende ek gıda sonrası hemen emziriyorum şükür hiç kabız olmadı her gün yapıyor. Sizde emziriyorsanız deneyebilirsiniz.
Ya ben hem önce hem sonra emziriyorum benimki çok emiyor ama anlamıyorum yaramıyor heraşde

Aynı şekilde bir daha foto hazırlayacaksın ouinuda sepete ekleneceksekltaaeneceksin ödemeye kadar geliyorsun orada sana kod istiyor sayfada yazıyor kodlar indirin kodunungiriyorsun düşüyor fiyat bende baya uğraştım anlamak için🤣🤣
Bende sana yazdıktan sonra aydınlandim ama yararlanamadim canım sağol 😓😘

Kızlar bugün moralim çok bozuldu. Kaynanam gile gitmiştik bir komşusu gelmiş oraya kadın 45 yaşlarında. Bana dedi ki emziriyor musun evet dedim sütün yaramıyor galiba dedi şok oldum ama sesimi çıkarmadım bir daha söyledi yine sesimi çıkarmadım hala ısrarla tekrar söyledi doktora kontrole götürdün mü dedi evet herşey normal dedim ay yanlış anlama benim çocuklarım hep tombişdi çok küçük kalmış ondan öyle dedim dedi üstüne konu değişiyor tekrar açıyor çok moralim bozuldu bir kadın bir kadına bunu nasıl söyler ben asla birine böyle demem sütün yaramamış ney ya sütün yaramıyor nasıl bir kelime :KK43:
Terbiyesizlikten başka şey değil

Hanımlar merhaba nisan dogumlu bebeğim var uyku eğitimi aldıran var mi aranizda. Uykuyabgecis yaparken uykuyabdalarken ve sürdürmekte coook zorlanıyoruz. Atak mı nedir artık çok sıkıldım gerçekten yorgun ve bezmiş haldeyim. Uyku saatleri kaçınca zaten uyumuyor çünkü stres hormonu yükseliyor çok okuyorum arastiryorum ama kendi stilini kendi koyuyo4 resmen kucakta sallanarak uykuya dalıyor sonra memeye aliyorum çok yanlış biliyorum zaten yüzüstü yatar hep daha uzun uyuyor diye. Siz benden daha ileridesiniz lütfen bir fikir verin. Grip oldum onunda etkisi var uyku sıfır dün eczaneye gittim kızla konuşurken ağladım bebefim de yanımdaydı kız diyo4 ne zaman istersen gelirim daha 2 dk oldu konusali. Ahh ahhh tabbim hepimize yardım etsin normalde çok namaz kılarım kuran vs okurdum ki evden çalışıyordum doğalı heraeyi bıraktım. Hala daha alışamadım sanirim

Kızlar ben uyku durumuna takmış durumdayım en son bebekli arkadaşima sordum aynı sorunu yaşamış bu aylarda annem geldi baktı uykusuzluktan ölüyordum vs dedi benim öyle bı şansım yok dedim neyse derinlemesine konuştuk uyku eğitimi işe yaramamış falan en son hipp gece maması almışlar onla uzatmislar uykusunu bebeğin akşam 7 de veriyordum diyo öyle öyle uzadı uykusu dedi. Sütün yeterli gelmeyebilir ek gıdadan dolayı falan dedi.

Bende mamayı araştırdım biraz gece uykulari uzadı diyen var bide biri yorum yapmış, bebeğin kan şekerini yükselttiği için mi düşürdüğü için mi tam hatırlamıyorum hani nasıl biz çok ağır yemek yiyince mayisiriiz o mantık aslında yazmış mantıklı geldi. Malzemesine baktım yulaf unu isterseniz buraya da atarim.

Bende diyorum ki akşam karnını bı güzel doyururum irmikli sebzeyle falan ise yarar belki.

Ek gıdasını güzel alan bebelerin uykuları nasıl? Saat başı kalkıyorlar mi ?

Yoksa en son çare bu mamayı denicem😓
Sen sadece emziriyor musun?

Hanımlar merhaba nisan dogumlu bebeğim var uyku eğitimi aldıran var mi aranizda. Uykuyabgecis yaparken uykuyabdalarken ve sürdürmekte coook zorlanıyoruz. Atak mı nedir artık çok sıkıldım gerçekten yorgun ve bezmiş haldeyim. Uyku saatleri kaçınca zaten uyumuyor çünkü stres hormonu yükseliyor çok okuyorum arastiryorum ama kendi stilini kendi koyuyo4 resmen kucakta sallanarak uykuya dalıyor sonra memeye aliyorum çok yanlış biliyorum zaten yüzüstü yatar hep daha uzun uyuyor diye. Siz benden daha ileridesiniz lütfen bir fikir verin. Grip oldum onunda etkisi var uyku sıfır dün eczaneye gittim kızla konuşurken ağladım bebefim de yanımdaydı kız diyo4 ne zaman istersen gelirim daha 2 dk oldu konusali. Ahh ahhh tabbim hepimize yardım etsin normalde çok namaz kılarım kuran vs okurdum ki evden çalışıyordum doğalı heraeyi bıraktım. Hala daha alışamadım sanirim
Merhaba 4.ay civari sorun yasayan odu ben de onlardan biriyim. Geciyor ama malesef sabirla rutinlere devam etmelisiniz. Gecici bir süreç sogukkanli olmaya calisin eşinizden destek alin uyutmaya yardimci olsun. Kolay gelsin

Kızlar ben uyku durumuna takmış durumdayım en son bebekli arkadaşima sordum aynı sorunu yaşamış bu aylarda annem geldi baktı uykusuzluktan ölüyordum vs dedi benim öyle bı şansım yok dedim neyse derinlemesine konuştuk uyku eğitimi işe yaramamış falan en son hipp gece maması almışlar onla uzatmislar uykusunu bebeğin akşam 7 de veriyordum diyo öyle öyle uzadı uykusu dedi. Sütün yeterli gelmeyebilir ek gıdadan dolayı falan dedi.

Bende mamayı araştırdım biraz gece uykulari uzadı diyen var bide biri yorum yapmış, bebeğin kan şekerini yükselttiği için mi düşürdüğü için mi tam hatırlamıyorum hani nasıl biz çok ağır yemek yiyince mayisiriiz o mantık aslında yazmış mantıklı geldi. Malzemesine baktım yulaf unu isterseniz buraya da atarim.

Bende diyorum ki akşam karnını bı güzel doyururum irmikli sebzeyle falan ise yarar belki.

Ek gıdasını güzel alan bebelerin uykuları nasıl? Saat başı kalkıyorlar mi ?

Yoksa en son çare bu mamayı denicem😓
Bence bu bebekten bebeğe değişir nen artıl oğlumun keyfine göre hareket ediyorum 1 hatadır kaka yapmıyor böbreğinde taş var yani artıl gece uyumamasını normal karşılıyorum He üstüne diş çıkaracak ne nileyim ya kabullendim kaç gündür ciddi uykusuzluk var üstüne ilk kez adet oldum karnım ağrıyor böyle üstümden TIR geçmiş gibi ama tuhaf bir boşluk içindeyim saldım baya illaki bir gün uyuyacak ya da ben bayılıcam🤣

Doktor ne dedi canım normal miymiş benimki de son 3 aydır 200 gram alıyor her ay
Totele bakıyor bwnim oğlum 5 aya kadar 7 kiloydu o zaman çok güzeldi kilosu sonra alımı yavaşladı 2 ayda 600 gram aldınama benim bebeğim cidden yiten bir bebek çok fazla kusuyor ona bağlıyorduk 7 aylık olacak 8 kilo bile olduğunu sanmıyorum şuan doktor dedi ki dip kilo alımında şuan çünkü oğlum 3710 gram doğdu kilo alımı alt sınırda kalmış

Kızlar bebek mayo bez kullanan ya da önerisi olan var mı ? Bir de tatil için bebeklere ne gerekli ya güneş koruyucu başka aklıma gelmiyor deniz simidi

X