2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar lütfen oyuncak fikri verin. Ben baya unutmuşum mevzuları. Alıp memnun kalan seven verim alan alınan oyuncak eğitici ne varsa lütfen link olur :)

Kızlar lütfen oyuncak fikri verin. Ben baya unutmuşum mevzuları. Alıp memnun kalan seven verim alan alınan oyuncak eğitici ne varsa lütfen link olur :)
Fisher price eğitici köpekçik, dansçı beatbo, eğitici köpekçik yürüteç, piyanolu oyun halısı, bebeğimin en sevdiği yine fisher price eğitici masalcı tırtıl.
E bebek uygulamasında ara ara çok güzel indirimler oluyor. Bazen de başka güvenilir sitelerde çok daha uygun fiyatlısına denk geliyorum. Hamilelikte başladım yavaş yavaş hepsini aldım. Özellikle ışıklı sesli oyuncaklar ilgisini çekiyor. İlk günden beri hiç ekran göstermiyorum özellikle eğitici masalcı tırtıl kurtarıcı oldu benim için. Onun dışında ben hışırtılı kitaplardan çok memnun kaldım. Ağzına götürdüğünde gözüne gelcek mi derdi yok hem de ses çıkardığı için dikkat çekici. Çıngırak çok güzel ama ben baya sert ve büyük almışım. Tutup sallarken yüzüne gelirse canı yanabilr hep kontroldeyim çok vermiyorum eline. Şimdilik yapamıyor ama fisher price renkli halkalarla çok oynuyor. İçi çıngıraklı yumuşak toplar çok keyifli elden ele alıyor, düşürüp yeniden alıyor.
Net çocuk yayınları Haydi sesimi dinle doğada ve çiftlikte kitapları çok iyi. Hayvan sesleri ilgisini çekiyor.

Bu arada evde pahalı ve özenle seçilmiş bu kadar oyuncak ve kitap varken geçen gün buzdolabı poşetinin içine su koyup düğümleyip ayaklarına doğru koydum. O kadar oynadı ki artık pahalı oyuncak yok

Ben henüz çok fazla oyuncak almadım benimki her şeyden hemen sıkıyor evdeki eşyalarla da bir süre sonra sıkılıyor zTen ağzına götürmek istiyor her şeyi hala şöyle hevesle oynayacağı günler gelse de evi doldursam brn baya hevesliyim ya

Maşallah maşallah. Bende abisinden çoğu Fişler price oyuncaklardan almıştım bebekler için ideal oyuncaklar yapıyorlar. Ama bizim bebe de herkesi ağzına götürüyoruz bu aralar çok alakasız şeyler dikkatini çekiyor bende ufak ufak bakayım o zaman. Teşekkür ederim

Bizim ki de öyle açıkçası oyuncak bende fazla almadım çok az çünkü ağzına götürüyor herseyi bir zaman sonra dikkatini çekmiyor. Bende artık ufak ufak alayım diyorum.

Kizlar aklima takilan bir sey var ben 3 öğümle basladim ama her öğünde vermem gereken miktari kestiremiyorum.
Fisher Price Sevimli Tembel Hayvan aldım diş hediyesi. Bayıldı cok heyecanlaniyor. Rahst rahat yemek yiyoruz sayesinde. Acikcasi bu markanin tüm oyuncaklarina hastaym indirim kovaliyorum halisi plastik halkalari linkimals oyuncaklari hepsi cok güzel ama pahali

Sizce diş çıkaracakları zaman bebekler daha çok emmek ister mi ya oğlum geceleri Mac 2 saat dayanıyor sütüm yetmiyor da değil dolu oluyor gögsüm dişe bağlıyorum ama alakası var mı bilemedim
Bnmki de öyle öyle başladı şimdi yarım saatte 1 uyanıp emiyo, dişle çok alakalı bence bide ishal gibi kakası cıvık ama ishal değil bu da diş çıkarma belirtisiymis salyali olur hep kakasi son bir aydır.

Bu hafta adet oldum çok ağrılı geciyo bayılma hissi falan o derece iyi hissedince tekrar baslicam rüya öğünü yapmaya 2 saate kadar uzamisti her uyandığında emzirmiyorum pispis ayakta sonra yatağa koyuyorum sabır lazım o da bende yok şimdi

Bizimde kaka baya yumuşadı cıvığa yakın diş belirtisi mi acaba

Ben elektronik olmayanları elde yıkıyorum diğerlerini de siliyorum. Peluşları da makineye atıyorum ama ne kadar baş edebiliriz her şey ağzında

3 öğün direkt mi başladın canım. Yorucu olmaz mı senin için. Bebek talep ediyorsa güzel. Osman hoca 6 tatlı kaşığı demişti öğün olarak başlangıç öyle yapıp zamanla arttırabilirsiniz doyum noktasına göre.

Ek gıdaya başlayınca diş olmasa bile diş fırçalama yapın demiş Osman hoca. Diş yoksa neyden dolayı fırçalama yapıcaz anlamadım ben

Yok yok 5.5 aylikken basladim doktor tavsyesiyle. Once ogle ogunünü oturttum ardindan aksamustu meyve ekledim. Bir ay böyle devam ettim son 5 gündür kahvalti ögunu olarak yogurt veriyorum. Yani 40 gundur ek gida veriyorum ama 3 ogun yeni oturttum. Kendi doktorum her bir ogunde minik bir kase vermemi söyledi bana cok geldignden Osman Hocanin dedigi gibi en fazla 7tatli kasigi verdim. Kimi yerde 1 cay bardagina kadar cikilir diyor. Acikcasi aklm karisik. Emmeye devam etsn istyorum benjm doktprun dedigi gibi günde 3 kase cok geldi. Sizin fikirlerinizi merak ettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…