2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Verdiği demir ilacından da çok memnunuz hiç kabız yapmadı ama her bebekte bu durum değişebiliyor sanırım ferrum yapmaz inşallah tavsiyem 1 yaşına kadar probiyotik kullanın
Probiyotikte aldım fitilde verdi fitili her zaman kullanmak istemiyorum. Daha önce sağlık ocağının verdiğini kullanıyordum demir umarım bu iyi gelir

6 ayda verenler var ama hatta burda okumuştum galiba yanlış hatırmıyorsam bende 8e kadar beklerim sanırım
Ben makarna lütfenden mercimekli sebze çorbası almıştım yemek yapamadığım günler pratik olsun diye içinde kurutulmuş sebzeler falan var yaptım iştahla yedi 8 i beklemedim

2 kere yoğurt yapabildim 1 er kere yedirenildim oğlum hastalanınca annemde kaldım öyle ziyan oldu hepsi tekrardan yoğurt yapmam lazım çokta sevdi yoğurdu aslında ama işte nasip olmadı düzene koymak aslına üzülmüyorum yemek konusuna ama yemeği seven bebek ondan üzüldüm. Daha eve hiç irmik yulaf fakan almadım onlara ayrıca bakacağım. Evde tarhanam var ama p baharatlı biraz oğluma ayrı almak istiyorum og dan mı aldınız sizde

Geçen yumurta yedikten sonra kusmuştu sonra bir süre verdim bugün denemek için verdim tekrar kustu önceden olmamıştı şimdi neden böyle yapıyor acaba

Probiyotikte aldım fitilde verdi fitili her zaman kullanmak istemiyorum. Daha önce sağlık ocağının verdiğini kullanıyordum demir umarım bu iyi gelir
Sağlık ocağındakileri hiç önermedi ne d vitaminini ne Demir ilacını siz probiyotiği iyileşse bile bırakmayın bence bebekler için bir yaşına kadar çok faydalı tabi doktorunuzada danışabilirsiniz şifa olsun bebeğinize

Ben og naturalden aldım içine kemik suyu katınca sevdi yedi.

Aynen doktor da öyle dedi bunu her gün kullan dedi zaten sizinki nasıl bilmiyorum da baya küçük bir şişe 10 gün bile gitmez heralde

Kızlar ben
Aa süpersin az kalsın çöpe atıyordum
Sen açtıktan sonra disarda kaldı sıcaktan dolayı oldu o. Yani hiç açılmamış tamam ama dikkat et tadına bak bi. Benim evde ki pekmez öyle oldu aynısı ama uzun süre sıcakta kaldı kokusu tadı bozuktu belli. Seni rahatsız edecek birsey yoksa kullan ama dolaba koy canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…