2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebek talep ediyor ama emmesi daha kiymetli diye dusunuyorum. Sonra da diyorum koca prof vardir bir bildigi
Anlayacaginiz aklm karisti

Arkadaşlar benim bebeğim hep söyleniyor ıı ıı diye ağlıyor gibi yapıyor bi oyunda 10 dk durmuyor ya benimki mi çok ağlak yoksa sizde de var mı bu durum? Oyalamak çok zor oldu.

Selam hanımlar aranızda mantar enfeksiyonu geçiren var mı doktor çok yoğun şekilde var dedi zolax verdi içinde 2 tablet var 3 günde bir kullanacağım bir de gyno Max fitil verdi 7 gün kullanacakmışım fitili kullanırken daha çok kaşıntı oluyor Bir de karın ağrısı baş ağrısı sersemlik olmaya başladı fitil mi yaptı yoksa zolax mı yaptı bilemiyorum kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim brde gyno lomexın krem verdi bana sanki zolax'sın yan etkileymiş gibi geliyor yarın ikincisini kullanacağım ama kullanmaya korkuyorum kullanmazsam tedavi yarım kalacak

Arkadaşlar benim bebeğim hep söyleniyor ıı ıı diye ağlıyor gibi yapıyor bi oyunda 10 dk durmuyor ya benimki mi çok ağlak yoksa sizde de var mı bu durum? Oyalamak çok zor oldu.
Dediğin gibi bütün gün ııı ııı ağlama modu ama bütün gün yani uyanınca başlıyor akşam yatana kadar zaten gün içinde uyuduğu yok

Gündüz uykularina gecerken eli kolu durmuyor kollarimi minciriyor. Diger eliyle kendi ayagini tutuyor bir yandan da söyleniyor. Aklina gelirse suratini ovusturuyor sacini cekiyor. Uykiya gecmesi zorlasti. Böyle olan var mi
Ben varım uyku konusunda acayip muzdarip durumdayım düzelmesi için duaya başladım artık çok yoruldum

Kendi canımın açısından yine kolaya kaçtım yararak emzirdim her uyandığında çünkü bu ayki adetim çok zor geçiyor kendime çok kızıyorum iki gün daha rutinde kalam belki de meme desteğini bırakacaktı . Ama ben dayanamadım ağrılara

Benim için uyusunda nasıl uyursa uyusun artık

Samsung kızlar nasilsiniz baya yazışmalar olmuş takip edemedim ek gida dönemi iyi gidiyor biz direk tanımsız ek gıdaya geçtik şükür benim çocuk istiyor yiyor gecen pikniğe gittik köftenin yumuşak kısmından yedirdim kayısı armut hersey veriyorum her şeyi mevsiminde vermekten yanayım geven seftaki armut öyle yaptım kavanozda vakumladim bit yere giderken yanıma alıyorum o amaçlı yani

Hunnapbebe bisküvisi bende aldim. Bayildi oğlum..
Hatta a101 de indirimde

Bizimkiiiiiiiiiii de aynı.
Sürekli iiii iiiii. Iiiii.
Yani ne yapacağımı bilemiyorum gun içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…