2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hanımlar bizde 5 aylık olduk ve bebeğimin diş belirtilerin çıkmaya başladı ve bazı saatlerde inanılmaz huzursuz. Geçen gün iki saate yakın ağladı eşim eczaneden jel.aldi sürdük ve sustu. Bazen ateşi çıkıyor ama 38i geçmiyor.. Çok şükür uyku düzenimiz de sıkıntı olmadı sadece uykuya dalarken zorlanıyoruz onun dışında düzeni devam ediyor. Ama bu diş bizi bayağı zorlayacak çok belli yani

Hanımlar bizde 5 aylık olduk ve bebeğimin diş belirtilerin çıkmaya başladı ve bazı saatlerde inanılmaz huzursuz. Geçen gün iki saate yakın ağladı eşim eczaneden jel.aldi sürdük ve sustu. Bazen ateşi çıkıyor ama 38i geçmiyor.. Çok şükür uyku düzenimiz de sıkıntı olmadı sadece uykuya dalarken zorlanıyoruz onun dışında düzeni devam ediyor. Ama bu diş bizi bayağı zorlayacak çok belli yani
Jeli ilacı adini ogrenebilirmiyim.

Kızlar birşey soracağım dün benim görümcemin görümcesi kıpkırmızı ruju ile resmen bebeğimi vakumladı çocuğun yüzü ruj doldu sesimi çıkarmadım sadece naptınız ya dedim aşırı sinir bozucu bi kız daha 21 yaşında olay çıkarmak istemedim ama içime çok battı susmak. Siz olsanız ne yapardınız bebeğinize izinsiz böyle bişey yapılsa? Ben mi abarttım diye düşünüyorum ama çocuğumu öyle kıpkırmızı rujla öpmesi beni aşırı sinir etti

Kuzum rahat ol bizim ki 5 ay 20 günlük geçen haftaya kadar destekli koltuk köşesinde bile oturamazken 1 günde yastık bile koymadan koltuk kenarında oturmaya başladı. Ondan sonra da mama sandalyesinde sıkılmadan oturmaya başladı. Bir günde güncelleme geldi. Bende kafaya takiyodum sende hiç takma küçük daha
Ya biz bu grupta hepimiz aynı zamanlarda soğurduk ya. Sanıyorum ki aynı şeyleri yaşıycaz:) herkes diş geldi yazdıkça benim bebeye bakıyorum. Salyadan başka bişey yok:))

Kızlar birşey soracağım dün benim görümcemin görümcesi kıpkırmızı ruju ile resmen bebeğimi vakumladı çocuğun yüzü ruj doldu sesimi çıkarmadım sadece naptınız ya dedim aşırı sinir bozucu bi kız daha 21 yaşında olay çıkarmak istemedim ama içime çok battı susmak. Siz olsanız ne yapardınız bebeğinize izinsiz böyle bişey yapılsa? Ben mi abarttım diye düşünüyorum ama çocuğumu öyle kıpkırmızı rujla öpmesi beni aşırı sinir etti
Söyleyin çekinmeden. Hiç bişey olmaz. Ruj olmasına bile gerek yok. Bu kadarcık bebekler öyle öpülmez.

Ne münasebet ya ne diye öpüyormuş el kadar bebeği 😡Ben sinir oldum he.İnsanlar nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyorlar hayret ediyorum.😩

X