2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar birşey soracağım dün benim görümcemin görümcesi kıpkırmızı ruju ile resmen bebeğimi vakumladı çocuğun yüzü ruj doldu sesimi çıkarmadım sadece naptınız ya dedim aşırı sinir bozucu bi kız daha 21 yaşında olay çıkarmak istemedim ama içime çok battı susmak. Siz olsanız ne yapardınız bebeğinize izinsiz böyle bişey yapılsa? Ben mi abarttım diye düşünüyorum ama çocuğumu öyle kıpkırmızı rujla öpmesi beni aşırı sinir etti
Ne kadar düşüncesiz insanlar var ya.Bebegi öyle izin almadan öpmeleri bile çok itici bir de rujla.tanımadık çocuklar falan sevmek istiyor avmde.İcim gidiyor bir şey diyemiyorum ama ellerini yıkamadan etmeden içim kötü oluyor.Bu konuda ben de mi abartıyorum diyorum bazen ya bilmiyorum

Ne kadar düşüncesiz insanlar var ya.Bebegi öyle izin almadan öpmeleri bile çok itici bir de rujla.tanımadık çocuklar falan sevmek istiyor avmde.İcim gidiyor bir şey diyemiyorum ama ellerini yıkamadan etmeden içim kötü oluyor.Bu konuda ben de mi abartıyorum diyorum bazen ya bilmiyorum
Bence abartmıyorus çocıklar bilmiyor ama düşüncesiz büyüklere ne demeli

Bence abartmıyorus çocıklar bilmiyor ama düşüncesiz büyüklere ne demeli
Ya güneş kremi seçerken bile en doğalını temizini arıyoruz leş gibi içerikli kırmızı ruju bebeğin suratına sürmeye ne hakkı var tövbe yarabbi ya.Bence haddini bildirin çünkü saha önce de yaptığını söylemişsiniz bir iki bildirirsiniz bir daha cesaret edemezler. Ne demek inadına yapmak çok isteyen kendi doğurup rujuyla yalasın yutsun

kızlar benim bebeğin emme serüveni iki hafta önce tamamen sona erdi maalesef çabalarım sonuçsuz kaldı.Spora başladım bugün. Tartıldım ama korkunc bir sonuçla karşılaştım öyle çok abartı yediğim bir şey yok.Zararlı diye evde kızartma dahi yapmıyoruz.Nasıl aldım bunca kiloyu bilmiyorum hamilelik sonrası bu kadar değildim.üzerine katlamışım.Nedir bu kadar kilo aldıran hareketsiz evde kalmak mı acaba.Ev içinde bebekle koşturmaca hareket olmuyor mu bilemedim.

Ya bende babama kıl oluyorum kaynana gibi herşeyeaf ediyo Allah'tan uzaktalar diyorum bazen her görüntülü konusmamizda canımı sıkıyor çenemi tutucam bişey demicrm diyorum illa dürtüyor sanki beni moralimi bozdu yine durrduk yere, hamileligimin son 2 ayından beri adama takiğim millet kocasına kaynanasına kinlenir ben opeoz babama gıcık oluyorum önceden böyle değildi kahramanimdi şimdi ise 1 mantıklı cümle kurmuyo adam bana. Eşime anlatiyroum yaslandilar artık vs diyo ulan 7 ayda mi yaslandi 55 yaşındaki adam.

Örneğin dayınlari ziyarete gidin 1 gün dedi kardeşime o da iki çocukla zor oluyo baba çıkamıyorum dedi. Bı kucumsemeler bir alaylar ya ya diyo bı sizin cocugunuz var ne varmış çocuk bakmakta diyo kaynana gibi öz babam laf ediyo bende dayanamadım bunlar zor bakılan bebekler baba 1 dk ayrılsan başından basiyolar çığlığı dedim öyle bizim zamanımızdaki gibi koy ortaya büyüsün değil dedim babaanne yok annanne yok amca yenge hala kimse yok emanet edeceğimiz 1 dm bak WC gideyim diyeceğimiz dedim. O kadar mı zor diyo ay ay diyo acımış gibi gıcık gıcık mimikler yapıyo

Yani el kadar bebeği de kırmızı rujla öpmek bile bile lades bence bilerek yapmış bir dahakine olursa gerçekten yeter artık deyip net bir şekilde tavrınızı koymanızı tavsiye ederim küserse küssün size kınarsalar da kınasınlar umurumda olmaz dün pikniğe gittim herkes çocuğun ellerini tuttu ama böyle öpmeye falan gıcıklık seviyesinde değil sevmek amaçlı niyetleri iyi olduğu için kimseye bir şey demedim ama her fırsatta çocuğun elini ağzına götürmeden yıkadın ki babası benden daha pimpirikli o konuda direkt babası yıkadı o uyardı falan

Kızlar bugün halime şükrettim eski bir arkadaşımla konuştum 1,5 taşında çocuğu var doğduğundan beri asla geceleri uyumuyormuş sabah 7de uyurmuş hep 12-1 gibi kalkarmış bademde 8-9 gibi uyurmuş

ek gıdaya geçiş yapıyoruz ama benim çocuk hala oturma konusunda sorunlu. Ne zaman oturtsam kendisini aşağı kaydırıyor bilerek. Mama sandalyesinde nasıl oturacak ki? Bir de 5 ay 4 günlüğüz daha. 6. Ay dolunca mı oturabilir sizce ? Ve hala dişimiz gelmedi. Beyazlık kabarma bile yok.
Biz de 5 ay 20 günlüğüz bizde de diş belirtisi yok herkesin erken çıkacak diye birşey yok.. Benim kuzenim 1 yaşında çıkardı doktor normal dedi..

Ya biz bu grupta hepimiz aynı zamanlarda soğurduk ya. Sanıyorum ki aynı şeyleri yaşıycaz:) herkes diş geldi yazdıkça benim bebeye bakıyorum. Salyadan başka bişey yok:))
Yok yok canum aynı ayda doğurduk ama bebişlerde gün bile farkediyor benimkide şubatın tee sonuna doğru doğdu bizde 5 ay 0 günlüğüz oturamıyor bende yeni yeni oturma egzersizlerime başladım zamanla olur inşallahh

Ya güneş kremi seçerken bile en doğalını temizini arıyoruz leş gibi içerikli kırmızı ruju bebeğin suratına sürmeye ne hakkı var tövbe yarabbi ya.Bence haddini bildirin çünkü saha önce de yaptığını söylemişsiniz bir iki bildirirsiniz bir daha cesaret edemezler. Ne demek inadına yapmak çok isteyen kendi doğurup rujuyla yalasın yutsun
Ayy benim görümcemin yaşında koskaca kız uyarmak lazım.Benim dilim durmadı kibar bi şekilde uyardım 10 günlük bebeğimi burnunu mendille sile çeke öptüü benim içim gitti sezeryanlıyım kalkamıyorum kayınvalideme dedim hasta kızın bulaşır bebek daha çok minik kaldıramaz öle zamanlarda öpmesin dikkat edelim ortalık salgın hastalık.Noldu biliyomusunuz görümcem küstü ne degerli bebekleri var ben öyle seviyorum bidaha gitmemde evlerine sevmemde dedi gelmedi 5 aydır😳Biz eşimle şoka ugradık hatalı hem suçunu kabul etmeyip bize çamurlanjyordu ama iyi oldu güzellikten anlamayan evimde işi yok şükür öle insanları allah uzak tutsun korkulur bencil insanlardan herşey beklerim ben. Szide uyarın aklı başında olan çekidüzen verir hatasını anlar anlamayanda kapı orda olmamasj daha hayrınıza sizin varlıgı dert

Kızlar birşey soracağım dün benim görümcemin görümcesi kıpkırmızı ruju ile resmen bebeğimi vakumladı çocuğun yüzü ruj doldu sesimi çıkarmadım sadece naptınız ya dedim aşırı sinir bozucu bi kız daha 21 yaşında olay çıkarmak istemedim ama içime çok battı susmak. Siz olsanız ne yapardınız bebeğinize izinsiz böyle bişey yapılsa? Ben mi abarttım diye düşünüyorum ama çocuğumu öyle kıpkırmızı rujla öpmesi beni aşırı sinir etti
Üste yazdım yanlış etiketlemişim canmvalla aynen öle çok isteyen yapar öle sever yiyosa ama onlar bebelerini cam fanusla gezdirir buraya imzamı atıyorum tüm hırslarını kıskançlıklarını masumlardan çıkartıyoar

Terbiyesiz bi ergen daha 21 yaşında gerçekten olay çıkarsam olay çıkarıp beni rezil edecek bi yapıya sahip son kez müsamaha gösterdim ortam çok kalabalıktı bi daha yaparsa noluyorsa olsun çünkü çocuğun annesi değilmişim gibi davranıyor

kızlar benim bebeğin emme serüveni iki hafta önce tamamen sona erdi maalesef çabalarım sonuçsuz kaldı.Spora başladım bugün. Tartıldım ama korkunc bir sonuçla karşılaştım öyle çok abartı yediğim bir şey yok.Zararlı diye evde kızartma dahi yapmıyoruz.Nasıl aldım bunca kiloyu bilmiyorum hamilelik sonrası bu kadar değildim.üzerine katlamışım.Nedir bu kadar kilo aldıran hareketsiz evde kalmak mı acaba.Ev içinde bebekle koşturmaca hareket olmuyor mu bilemedim.
olsun canım 6 aydır emmiş sonuçta hiç üzülme. Kiloya gelince bişey diyemiyorum çünkü ben tam tersi veren tarafım 47 kiloya düştüm hamile kalmadan önce 54tüm

Vücut monotona bagladığı herşey bizi zayıflarken engel gösterirmiş olabilir:KK43: bende eczanye girdiğimde tartıyla bakışıyorum ama henüz o sayıları görmeyr cessaretim yok kafama takar veririm kötü olur sütüme olan olur diye o bölümü atlıyorum :)

X