2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Neden activia kullaniyosun mayalama için? Normalde evde kendiniz için mayalama yapıyorsan süt cinsi de fark etmez bebeğe de aynı şekilde mayala ve ver. Bu arada market yoğurdu ile mayalama yapıldığında yogurtta sünme gibi bi hal aliyo asla maya tutmuyo süt. Klasik mayalama yap hiç hazır mayaya girme.

Ben de ırı çıkıyorum dev gıbı

Ben de ırı

Burda probiyotikli sade activia ile cok güzel olduğunu söylemişlerdi ben yapamadım herhalde asla tutmadı ki çok güzel yoğurt yapardım normalde bildiğimizden bebeğe de devam o zaman

Vücudumuz toparlanmadı gevşek canm benkm de olmuyor hıcbısryım 83 dr vebın
Ben şimdilik kendimi bu şekilde kabul ettim ağustos itibari ile spora yeniden başlayacağım çok kafama takıyordum takmayı bıraktım en azından bir şeyler yapana kadar takmayalım zaten her türlü sorumluluğumuz çok

Ben alıstum artık 73 un üstüne cıkmaysn ben duba gibiyim benım kı pehlıvan dıyor bana

Kızlar benim saçlarım çok dökülüyor ve bebeğimin ki de dökülüyor ister istemez kaç kere ağzından kıl çektim ve belli ki yutuyor bazen çünkü sürekli kakasında kıl buluyorum. Böyle bişey yaşayan var mı

Porodica siz kablosuz sağım makinası ile sağım yapıyordunuz diye hatırlıyorum süt artması için devam ediyor musunuz sütte bir artış oldu mu
Evet onunla yapıyorum ama hem iş hem çocuk hem yemek hepsi bir arada olunca düzenli sağım yapamıyor insan düzenli yaptığımda evet artıyor 50-60 ı gördüğüm oldu 20-30 çıkardı benden bırakınca tekrar azalıyor

Kızlar merhaba hepinize hayırlısı olsun birsey sormak istiyorum nisan ayında kımyasal geçirdim 5,9 la öğrendim ıkı gün sonra adetle söküldü korunmadık dün adet günümdü sadece gece çok aç uyanıp yemek yiyince suphelendım kan ver 223,49 cıktı çok şaşırdım inşallah sağlıklıdır kimyasaldan hemen sonra hamile kolay kalınıyor derlerdi inanmazdım varmı benim gibi olup sağlıkla doğuran inşallah rabbım sağlıkla verir busefer değerim iyi adet gününde olmasına ama yinede korkuyorum hayırlısı inşallah

Tskıptr ol hayırlısı olsun brnom srkadadım oldu 2 kere kımyassl oldu arkadaşlar arkaya sonra hsmıle kaldı hemen bebısı 1 yasında bı tane de ölü doğumu oldu doğum yapscagı günden bır gün önce bebegın kalbıı durdı çok sıkur çok saglıklı bır kızı var

Aynı ben, elbise giydim sırtı açık neyime güveniyorsam kollarım cam dalı gibi sırtım katlanmış simitler olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…