2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla benim de tek umudum bebeğim sürünmeye yürümeye başlasjn ister istemez zayiflicaz ona güveniyorum, zaten süt veriyoruz diye çok takmamaya calisyoeum ama yaz ayları zorluyo,

Çünkü hamur gibi olduk, gevşedi etimiz iyice kemiğe azıcık tutunuyo gerisi sallaniyo lombur lombur
Yığılmış gibi duruyo zaten et et üstüne
Valla benim de tek umudum bebeğim sürünmeye yürümeye başlasjn ister istemez zayiflicaz ona güveniyorum, zaten süt veriyoruz diye çok takmamaya calisyoeum ama yaz ayları zorluyo,
Zaten var ya süt veriyoruz diye bence daha fazla almıyoruz. Ben sürekli tatlı yiyorum mesela bu kadar tatlıya yemeğe dogurdugum hafta 15 kilo verdim sonra kaldım. 77 çakıldim ne asagi be yukarı

Aynı ben, elbise giydim sırtı açık neyime güveniyorsam kollarım cam dalı gibi sırtım katlanmış simitler olmus
hahaha aynı ben işte üstüm inek gibi afedersiniz yaza zayıflayacaktım güya.Bedenime göre birkaç şey aldım onları giyiyorum artık.Hele hoşuma giden o yelek modası straplez modası benim için hayal sadece bakıp geçiyorum o kıyafetletr ne giysem stres filme sarılmış dana gibi olacağım için hamilelikten önce 57 kg iken çok kilo aldım deyip spor ve diyet yapan ben suan 64 kg’ım hayatımda ilk kez bu kiloyu görüyorum.Üst tarafım korkunc iri gözüküyor

diyeti bıraktın mı sen de

Bende normalde bu kadar yesem yine 70 olurdum ama çocuk emdikçe kafası terliyo benim bütün vücudum sanki kardiyo yapmış gibi, aynı ben de öyleyim normalde 53 ken spor diyet yapan ben şu an 60 kiloyum gram kılım kıpırdamıyor ama umutluyum beyefendi yürümeye sürünmeye başladığı zaman ben de sürünmeye başlayacağım yerlerde gibi geliyor bana da o zaman istediğimiz kiloya ulaşırız şu an bunu yazarken bana gülüyor oğlum

Bir de ekstradan tatlı yeme isi olmazsa zaten eriyor bir şekilde veriyor ama canımız çekiyor ne yapalım yani ya

Burda probiyotikli sade activia ile cok güzel olduğunu söylemişlerdi ben yapamadım herhalde asla tutmadı ki çok güzel yoğurt yapardım normalde bildiğimizden bebeğe de devam o zaman
Aynen aynen. Osman hocada kendi yogurdunuzdan verin diyo. Eksi olmamasına dikkat ediyorum sadece. Eski düzende nasıl yapiyosan aynen devam et. Probiyotik açısından zenginlessin istersende gecende yazmıştım bi kaç farklı kişiden maya al hepsini bi kasede karıştır mayayi onsekilde tuttur. 5 10 mayalama sonrasında gene maya toplarsın alabileceğin kişilerden gene yoğurdun zenginlesir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…