2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sıcakta isilik garantili dediklerini yaptırana kadar ağlıyorlar. Neden sonuç ilişkisini çok iyi anlamışlar bence. Benimki de öyle. İsimiz zor

2 ayda sütü inen var mı gerçekten? Artık pompayı bile bırakma noktasına geldim. Hiç bir motivasyonum kalmadı.
Canım benim, benim bebe ilk ay 600 gr aldı verdiğiyle 800 zor oluyordu. Ama sonraki aylar 1 kilo ve üzeri aldı. Şimdi 5 aylık...
Ben hiç sağmadım. Extra takviye de kullanmadım. Anne çayı içtim, ısırgan rezene gibi... Bol su, protein ağırlıklı beslenme 4 ana 4 5 ara öğün yemeğe çalıştım. Hee sütüm arttı mı öyle belirgin bir şey hissetmedim ama bebeğime yetti çok şükür. Stres yapmadan yemene dikkat et ve bebeğini sürekli emzir. Hiç bir zaman saatli emzirmedim. Ne zaman ağlasa kucağıma aldım ve teklif ettim.

Kızlar uyku regresyonu ile nasıl baş ediyorsunuz? Ben de mahvoldum çocuk da. İkimizin de düzeni kalmadı ve uyutamıyorum
Gecti gitti bas etmek namina bisey yapamadim ben. Uyku öncesi rutinlerimi bozmadım yani ne yapiyorsam yapmaya devam ettim. Örnegin yataga 8de gidiyorsam uyumasa da yine 8de gittim. Aa siz bensiniz hikayemiz ayni hatta ilk ay 480 gr gibi bisey aldi benimki de dediklerinize kelimesi kelimesine katiliyorum beslenme stres yapmamak uyku ve su

Sıcakta isilik garantili dediklerini yaptırana kadar ağlıyorlar. Neden sonuç ilişkisini çok iyi anlamışlar bence. Benimki de öyle. İsimiz zor
Benimki çok komik yalandan sinirleniyor öksürüyor gibi ağlıyor kaşlarını çatıyor sizlerde de öyle şeyler var mı

Bebeklerın sacı ne alemde benım kı felaket dökülüyor oglanın ya traş edelım mıkı yapabılır mıyım kı
Benimkinin inanılmaz dökülüyordu biraz durmuş şuanda ben kazıtmayı istemiyorum böyle kalsın doktor da geri çıkar normal diyordu. Asıl benim saçlarım felaket durumda inanılmaz dökülüyor durmuyor dökülmesi müsait bir zamanda ben bir doktora gideceğim saç için yoksa kel kalacam diye korkuyorum

Bizimkinin arkası yusyuvarlak kel oldu hala dökülüyor yattığı yerde
Bizimde tam arka baya açıldı kel oldu şimdi geri çıkıyor gibi. Dökülmeler de öncekine göre azaldı. Sanırım demir ilacına başladıktan sonra yavaşladı dökülme bilmiyorum alakası var mı

Ben ek gıdaya devam ediyorum. Kaka yapamadığı için ek gıdayı biraz ertelemek istedim ama kaka sorunumuz kalktı sanırım demirden oldu 3 gündür demir ilacı vermiyorum ve kakasını yapabildi. Ya bazı doktorlar ölçüme göre demire başlatıyormuş ben demir kullanmak istemiyorum bu yüzden kabızlık yapıyor sürekli çocuğumda.

Demir. İlacı ne veriyorsunuz ? Eğer sağlık ocağının verdiği ilaçsa kabız yapabildiğini söyledi ebe.kabız yaptıysa haber verin değiştirelim demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…