2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İlk uykusu 3/4 saat sonra 2-2.5 saatte bir uyanıyor. Geçen haftaki krizimiz geçti çok şükür 🧿 saat başı uyanmıyor iki gündür
Benimki de bazen saatte bir kalkıyor bazen de 2 3 saat uyuyor ilk uykusu bazen 3.5 saat uyuyor normal mi diyecektim sizlere yoksa daha uzun mu olması lazım

Benimki de bazen saatte bir kalkıyor bazen de 2 3 saat uyuyor ilk uykusu bazen 3.5 saat uyuyor normal mi diyecektim sizlere yoksa daha uzun mu olması lazım
Bu aylarda artık uyanmamasi lazim ama bizim bebeler literatür dışı 😅 birde 12. Ayda uyku gerilemesi varmış onda ne halt yicez 🤣

Kızlar ben kaçırdım sanırım ek gıdaya başlayanlar gün gün nelerle başlamıştınız ? Örneğin kabak nasıl veriyorsunuz buharda haşlayıp gibi mi?
Doktorumuza aşı için gideceğiz önümüzdeki hafta.Liste gönderecekti.Liste henüz yok sizinle de paylaşırım 🌸

Kızlar ben kaçırdım sanırım ek gıdaya başlayanlar gün gün nelerle başlamıştınız ? Örneğin kabak nasıl veriyorsunuz buharda haşlayıp gibi mi?
Yoğurt denedim canım kendi yaptığım yoğurdu. Havucu buharda haşladım ezdim ama baya pütürlü oldu sonra blendır yaptım yoğurt koydum içine daha pürüzsüz oldu. İlk bir ay pütürlü denemeyi düşünmüyorum biraz alışsın öyle pütürlüye geçeceğim. Avakado denedim bugün ezdim iyice sevmedi yoğurt kattım biraz yedi ama yine de geçerli değil 😂 birde muz denedim ama muz biraz ekşiydi tam pişmiş değildi onu da sevmedi ekşitti suratını limon yemiş gibi yaptı 😂 şimdilik bu kadar denedim

Doktorumuza aşı için gideceğiz önümüzdeki hafta.Liste gönderecekti.Liste henüz yok sizinle de paylaşırım 🌸
Birde 3 gün kuralı ile özellikle ilerlemeye çalıştım

Paylaşırsan sevinirim canım

A Alliswell23 benimki bu aralar bir saatte kalkıyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ öyle ilk 2 3 saat uyuması hak getire atak tutağıda geçtik diyordum ama anlamadım. Bizim belki dişte olabilir diğer iki bebe 6. Ay bitmeden dişlenmişti...

A Alliswell23 benimki bu aralar bir saatte kalkıyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ öyle ilk 2 3 saat uyuması hak getire atak tutağıda geçtik diyordum ama anlamadım. Bizim belki dişte olabilir diğer iki bebe 6. Ay bitmeden dişlenmişti...
O bizde de zaman zaman oluyor. Dünde oldu 4 ten sonra saatte bir kalktı en son 7 de tam uyandı

Ben henüz kapıya geçmedim. Ya sade yoğurt veriyorum yada elimde taze bulunan meyveyi yoğurda karıştırıp veriyorum. Meyveyi yoğurda katarken de cam rendeden geçiriyorum yada çatalla ezip sadece suyunu yoğurda karıştırıyorum. Dun muzlu yoğurt verdim buğu sade yedirdim mesela. Elimde taze bahçe kabağı var yarjn denemeyi düşünüyorum ama bakalım yarı binolsun 🤣 bu arada kabağı verirken buharda haşlayıp çatalla ezip bi iki damla zeytinyağı damlatip vericem. Sonraki günler yoğurt patates havuc şimdi mevsimi tane bezelye vs ekleyerek gitmeyi düşünüyorum. Eger kabağı deneyip de yerse biraz sebzeye ağırlık vericem.

X