2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Evet ya sizinki boya vermiş bizimkisi kiloya nenim boyum162 eşimin 180 bana benzemiş galjba

Canım öncelikle geçici olduğunu bil elbet geçecek. Ama 3.ayda değil bence bu. Bizde geçmedi yani hatta bu hafta 1.ay gibi falandı baya kötüydü bizimki. Benim umudum 4 ay bitiminde azalacağı yönünde, bence realist bakmak lazım 4-5 ayı beklemek gerek inşallah sizin geçer tabii bilemeyiz yaşamadan

Inşallah çabucak geçer kendi kendime bile yoruldum demeye korkuyorum ne zorlukla kucagima aldım.

3. Ay genel olarak güzel geciyo uyku süresi uzuyor geceleri ama gündüzleri neredeyse hiç uyumuyo meme harici yatağa koyamıyorum şimdi 12. Hafta atağı yaşıyoruz sanırım ota boka ağlıyor. Basiyo çığlığı. Meme emiyo kendi cikiyo sonra ben çıkarmışm gibi bana bakarak kızarak agliyo mosmor oluyo falan komik garip ama çok tatlı

Inşallah çabucak geçer kendi kendime bile yoruldum demeye korkuyorum ne zorlukla kucagima aldım.
Ben yoruldum demekte bi yanlışlık görmüyorum ya. Allah korusun keşke olmasaydı falan demiyoruz ki, bebeklerimizi çok seviyoruz ama yoruluyoruz ve yorgunluğumuzu dile getiriyoruz ki bu bence çok insani. O yüzden korkmayın ama inşallah geçici yani bunu devamlı kendinize hatırlatın. Geçen instagramda bi söz gördüm, ebeveynlikte günler uzun yıllar kısadır diye bi bakmışız ki okula gidecekler bi bakmışız ki evlenecekler belki de, Allah ömür verirse göreceğiz. Sağlık huzur olsun da gerisi boş

Evet bencede yanliş degil ama içten içe korkuyorum. Daha öncede çok kaybım oldu yeni doğan bebegimi kaybettim
Inşallah o günleri görürüz

Bende bu ay 2.ay kontrolüne götürünce sormayı düşünüyorum. Rahatladiklari için de uyuyor olabilirler tabi ama içerikten dolayı da o yüzden biraz kafama takılıyor

Canım biz 27.ocak doğuluyuz 3ay bitti.. Gece 4.5e kadar gaz sancilari çekmiş yavrum sabahlara kadar ağlardı. Ama şuan yine şükür gece uyanıyor bazen gaz sancısı oluyor ama çıkarıyor bacaklarını ileri geri yapıyorum. Bazende kendisi zorluyor ve gazini pirt pirt çıkarıyor çok şükür..
Yani 1.2 aylara göre baya iyi..
Bi gece bende o ağladı ben ağladım gaz saçımız çoktu bizimde

Gece hiç uyumadım ve çok hastayım maskeyle duruyorum bebekle de yalnızız sabah sağlık ocağına gittim bu arada demir eksikliğim vardı baya , 1 ay düzenli feramat demir ilacı kullandım şimdi de demir tavan yapmış eksiklik yaşayan varsa doktoruna sorup bunu kullanabilir bana kadın doğum doktorum yazmıştı çok iyi geldi

Ya yalniz degilsiniz o memedeki halleri beni endiselendirmsti ama demek ki ataktan dolayi

Ya inşallah bizimde geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…