💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

5-6 iş günü dediler bana da, pazartesi salı gelir ❤️ cinsiyeti diğer hafta sonu partide öğreneceğiz 🤭 ben kaçırdım mı bilmiyorum senin bebişin cinsiyeti neydi
Kiz canim benimki. Ben tez cali oldugumdan oyle parti falan bana gore degil 😂 kuzenim ben ogreneyim surpiz yapayim dedi . Tamam dedim bi baktim tatile gitti hala gelmedi onu beklesem catlarim 😂

Kiz canim benimki. Ben tez cali oldugumdan oyle parti falan bana gore degil 😂 kuzenim ben ogreneyim surpiz yapayim dedi . Tamam dedim bi baktim tatile gitti hala gelmedi onu beklesem catlarim 😂
Yaaaaaaaa kız mı gerçekten ne güzell ❤️❤️ kalp atış kızı nub teorisi falan tuttu mu? Merak ettim 🤭 benim bebenin 150-160 kalp atış hızı, kız diyorlar ama doktor alakası yok dedi tabi

Yaaaaaaaa kız mı gerçekten ne güzell ❤️❤️ kalp atış kızı nub teorisi falan tuttu mu? Merak ettim 🤭 benim bebenin 150-160 kalp atış hızı, kız diyorlar ama doktor alakası yok dedi tabi
Ya nub falan hic bakmadim sormadim da. Ama ele yapilan yuzuk fali ve cin takvimi tuttu😂 kalp hizini bir kere sordum . Kucuktu ama ozaman daha 9 haftalikti somra doktor hep cok iyi cok guclu dedi sormadim . Oyuzden emin degilim. Ama her gittigimde sanirim bu kiz dedi ve gercekten tuttu🥰🌸

Ya nub falan hic bakmadim sormadim da. Ama ele yapilan yuzuk fali ve cin takvimi tuttu😂 kalp hizini bir kere sordum . Kucuktu ama ozaman daha 9 haftalikti somra doktor hep cok iyi cok guclu dedi sormadim . Oyuzden emin degilim. Ama her gittigimde sanirim bu kiz dedi ve gercekten tuttu🥰🌸
Ben de kız hissediyorum ama herkes erkek diyor, kafam karıştı 😂 dün kontrolde doktor belli değil dedi, erkek olsa belli olurdu sanırım ama doktora söylemeyin demiştim ondan olabilir. Çin takviminde yumurta toplanan ay erkek, gebe kaldığım ay kız gösteriyor hangisini ciddiye alsam bilemedim 😂😂

Ben de kız hissediyorum ama herkes erkek diyor, kafam karıştı 😂 dün kontrolde doktor belli değil dedi, erkek olsa belli olurdu sanırım ama doktora söylemeyin demiştim ondan olabilir. Çin takviminde yumurta toplanan ay erkek, gebe kaldığım ay kız gösteriyor hangisini ciddiye alsam bilemedim 😂😂
Aaa oyle ayrimlari mi var. Senin dogum tarihin ve hanile kaldigin yasin diye biliyorum ben degisikmis 😄 hayirlisi olsun canim , Allah gonlune gore versin tabi evlat evlattir ama herkesin mutlaka gonlunden bi istek geciyor🫠

Aaa oyle ayrimlari mi var. Senin dogum tarihin ve hanile kaldigin yasin diye biliyorum ben degisikmis 😄 hayirlisi olsun canim , Allah gonlune gore versin tabi evlat evlattir ama herkesin mutlaka gonlunden bi istek geciyor🫠
Hareketleri hissetmediğim için mi nedir belki sende de oluyordur her kontrol öncesi geriliyorum, belirtim olunca zorlanıyorum olmayınca da evham yapıyorum. Çok dile getirmiyorum ama birkaç gündür bayağı stresliyim dün kontrolüm vardı çok iyiydi ama kan testi verdiğim için herhalde içim sıkılıyor biraz 🥹 sağlıkla mutlulukla kucağımıza alırız umarım. Gönlümüze göre olsun ❤️

Bir de sadece coraspin ve vitamin kullanmaya başladım progestan oksapar falan kesince garip oldum 😂

Hareketleri hissetmediğim için mi nedir belki sende de oluyordur her kontrol öncesi geriliyorum, belirtim olunca zorlanıyorum olmayınca da evham yapıyorum. Çok dile getirmiyorum ama birkaç gündür bayağı stresliyim dün kontrolüm vardı çok iyiydi ama kan testi verdiğim için herhalde içim sıkılıyor biraz 🥹 sağlıkla mutlulukla kucağımıza alırız umarım. Gönlümüze göre olsun ❤️
Aynen ben de henuz hissedemiyorum. Gecen gun gittik bizde. Esimde bende oster istemez gergindik . Kalp atisini duyana kadar elim kalbimdeydi. Halbuki 15 haftalik olduk artik ama sanirim dogurana kadar elim kalbimde olacak😊❤️ insallah saglikla 🙏🏻🌸

Bende yeni yeni vitamin magnezyuma gectim ama zaten midem kotuydu daha da kotu oldum 😔 dokundu bana gunduz calistigim icin aksam uzeri icmeyi planliyorum. Insallah atlatiriz bugunleri de.
Benim de bulantılarım felaket, bugün birkaç saat öncesine kadar hiç olmadı ama yine kusmak üzereyim. Vitamin olarak Decavit kullanıyorum, benim midemi bozmuyor, belki de hep bozuk ondandır 😂

Dün Fetal DNA için kan verdim, doktor genel olarak muayene etti her şey yolunda dedi. Özel olarak ense kalınlığını sormadım ama bakmıştır diye düşünüyorum. Kafamı karıştırmamak ve stres olmamak için sormuyorum ölçüleri vs :)
anladım canım fetal dna ben yaptırmadım 2li testin sonucunu beklemekteyim

Selam kızlar biz de 13+1 şu an ve
Bulantılar iki haftada bir boyut değiştirdi
Şu an bulantı ve mide yanması birlikte
Ve ağız tadım öyle kötü ki diğer ikisini bastırıyor
Ne yesem ne içsem sıfırlanmıyor
Daha keyifsiz bir hale geldim
Hiç ilaç almamıştım ama haftaya Salı randevum var eğer geçmemiş olursa ilaç isteyeceğim
Bu berbat ağız tadı çok zorladı beni
Kızımda 13-14 arası geçmiş , bu kez hepsini bir yık fazla yaşadım
Bakalım cinsiyetle ilgisi var mı
Allahım bu son hafta olsun haftaya geçmiş olsun bütün sıkıntılar amin 🌸

Hiç ilaç almamıştım ama haftaya Salı randevum var eğer geçmemiş olursa ilaç isteyeceğim
Benim 6.haftadan beri mide bulantılarım çok fazla, 12.haftada azalır dediler ama bende pik yaptı, zehirlenmiş gibiydim bugüne kadar maalesef. Bir de beslenemediğim için 2 dk markete gitsem hemen tansiyonum düşüyor, cappy karışık meyve suyu denizinde boğuluyorum 😂 Prilam kullanıyorum, çok zorlanırsan 4 taneye kadar zararı yok bitkisel ve gebelere özel bir ilaç. Sizin mide bulantınız hafifse çok faydası olur, benim çok fazla kusmam olduğu için kısmen yardımcı oluyor ama iki gün faydası olmuyor diye almadım boğazlarım kanayacaktı neredeyse. Hiç zorlamayın kendinizi devam ederse isteyin mutlaka doktorunuzdan.
Her belirtisi de güzel o ayrı, sağlıkla doğsunlar ❤️

Kızlar merhaba. Ben şuan 6+1 im dün keseyi ve kalp atışını duyduk çok şükür. 3-4 gündür tuvalet sonrası pembe kahverengi lekelenmelerim oluyor. Başlarda böyle sorunlar yaşayanlar var mıydı. Doktor kanama alanı görmedi bunlar nerden geliyor :KK43:

Kızlar merhaba. Ben şuan 6+1 im dün keseyi ve kalp atışını duyduk çok şükür. 3-4 gündür tuvalet sonrası pembe kahverengi lekelenmelerim oluyor. Başlarda böyle sorunlar yaşayanlar var mıydı. Doktor kanama alanı görmedi bunlar nerden geliyor :KK43:
Dertlenme olabiliyor ben 12-13 de gordum yorma kendini dinlenmeye calis. Doktoruna bi yaz istersen belki fitil ya da progestan igne baslatir ama dert etme.

Dün doktordaydım zaten bir sorun gözükmedi dedi ama neden geliyor o zaman :KK43:
Merhaba canım, ben de de oldu. Doktor vajinal dedi. Oradaki kan damarlarının rahmi beslemesi ile çok harakete geçmesi ile alakalı oluyor demişti. Strese sokma kendini.

Haklısınız ben ilaçlar ekstra uyku yapıyor vs öyle böyle atlatırım dedim ama pik yaptı gerçekten ve bitkisel ise deneyeyim çok keyifsiz geçiyor yani zorlanıyorum
Teşekkürler ♥️
Ve amin sağlıkla gelsin kuzular 🤱🏻

Ense kalınlığına baktıran varmı kızlar aranızda
Baktı iyi dedi canım ama kaç öıktı bilmiyorum.
Selam kızlar uzun zamandır gelmiyordum buralara 29 nisanda Tekyumurta transfer oldum ve tek yumurta bölünmüş ikizlere hamileyim şu an çok şükür bugün 10 + 3 kontrole gittik fakat doktor cinsiyetle ilgili bir şey söylemedi sizin bir tahmininiz var mı fotoğrafı gönderiyorum :) :)
Ayy hayallerimi yaşıyorsun maşallah kuzum 🧿
Bulantı beni de mahvetti 14+4deyiz artık sadece gece kusması kaldı. Ağızdaki demir tat için sakız falan çiğniyordum ben. O tat yeni yeni geçti canım bende de. Gerçekten çok zor bu bulantı işleri allah kolaylık versin. Prilamı doktoruna sor, o zararsız bi ilaç, içebilirsin

X