2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    296
Benimki artık memede uyumuyor. Aslında artık hiç uyumuyor diyebilirim.
Öyle emerken uyumuyor geçen aylarda olduğu gibi o eskide kaldı özlediğim günler en azından memeye alırım sakinleşir uyur kucakta diyordum şimdi memeyi tutmuyor bağırmaya devam ediyor öyle bir durumda ama akşam uykusuna yatacak mesela meme olmadan dalamıyor koyuyorum yatağa biraz durup mıkırdanmaya başlıyor uyku akıyor gözünden memeye alıyorum ağzına değdiği gibi tak gidiyor

Kızlar menenjit aşısının etkileri hala sürüyor ateş dün oldu sadece ama bugün o kadar huzursuz ki hıçkıra hıçkıra ağlıyor sürekli
İlk günse eğer çok huzursuz oluyor.giderek bir hafta içerisinde azalıp rutine dönüyor.Ben huyu değişti sanmıştım ama merak etmeyin

Merhaba güzel anneler. Bebeğinde dil bağı olan var mı ? Bizim bebiste var. Yemi dogdugu zaman hemsiremiz dedi ama beslenme ve kilo aliminda sorun yoksa takılma dedi. Evet sorun yok ama biberonu arada iyi kavrayamiyor gibi geliyor. Beslenme zamani emme ritmini tutturuyoruz dediğim anda boşluğa geliyor atıyor gibi. Anlatabildim mi o zamanda hava yutuyor. Tanı o sırada benim vücut isim artiyo soğuk terler doküyorum. Sağlıcakla

Kızlar kilomla kafayı bozmus durumdayım ya birkaç gün diyet üzerine sabah kalktığımda sütüm yoktu korkudan bıraktım diyeti de.Ne yapacağımı bilmiyorum.Onun dışında sırt kaslarım inanılmaz tutuk.Reformera gitmek istiyorum bebeği bırakacak kimse yok hiçbir şey yapamıyorum.kendime kafayı takmış durumdayım.rabbime çok şükür çok mutluyum bebeğim için ama eski hayatımı çok özlüyorum.biraz denedim bebekle spora falan gittim ama bu defa da gidebildiğim saat bebeğimin uyku düzenini bozuyordu ona da gidemiyorum.sırt bölgem kilolu be tutuk.Dikişlerim keloid oldu kaşınıyor.boynum tutuk.Yasım 31 ilk çocuğum kendimi yaslanmış hissiyatı oluştu

Benim de yaş 30 ne giysem yakışmıyor gibi geliyor diyet yapıyorum ve her gün tartılıyorum psikolojim bozuldu yaz gelince senin için daha kolay olacaktır diye düşünüyorum bol bol yürüyüş falan yaparsınız . Kaç kilo fazlam var şu an

Kafanıza takmayın bebeğinizin ve sizin sağlığınız şu an en önemlisi. Ve buna psikolojik sağlığınız da dahil. Erkekleri örnek alalım bu konuda ya, kaç kilo olurlarsa olsunlar nasıl görünürlerse görünsünler sırtları başları dik gayet güzel özgüvenli geziyorlar. Ben de şu an 77 kiloyum eski 59-60 kilo hallerime bakıp bazen özeniyorum ama o da olur inşallah şu an onun için dertlenmeyelim bir de. Sorumluluk hissi yeterince ağır onun bile üstesinden gelmem yeterli şimdilik diye düşünüyorum. Üstelik o beden size Allahın bi mucizesini taşıdı verdi. Sadece sağlığınıza odaklanın kendinize haksızlık etmeyin

63 kg mı suan hayatımda hiç bu kiloyu görmedim en azından 57 olsam eskiden 57 iken diyetisyene gidiyordum sizin nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…