2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar bebeğim beyaz tenli ama damarları çok yüzeye yakın sizlerde öyle olan var mı

Eklentiler

• IMG_0500.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 67
1 şubatta da doğduk
2530 doğmuştuk
Yarın tam 3 aylık olacak 10 gün önce ölçüm yaptım 60 cm 4700 du sizinki nasıl
Yarın tekrar olcumlerini yapacağız
Biz de 2 Şubat'ta 2600 doğduk 58 cm 5200 olduk ama herkes çok ufak diyo psikolojim bozuldu resmen

Biz de 2 Şubat'ta 2600 doğduk 58 cm 5200 olduk ama herkes çok ufak diyo psikolojim bozuldu resmen
ben hani sağlıkçıdıe vs anlarım ama diğer sıradan insanlar minnacık bebeklerin kilosunu ve boyunu nasıl anlayıp değerlendiyorlar ki hepsi minnacık sizinki 5200 diğerlerinin 8-9 değil ya da boyları 70 hemen hemen aynılar

kızlar anne sütüm çok az hastane tipi kiraladım bir de eds sistemi dediler hastane tipinde 10 cc yi gecemedim eds de yapınca memeden ayrılamaz oldum belim aşırı ağrıyor hem emzirme hem sağma eds imkansız geldi bana 2 hafta sonra da işe başlayacağım ne yapsam bilemedim süt işi tümden gidecek belli ki

Biz kullandik gece / gunduz ayri bunda bebeginizin gazi hangi zaman diliminde coksa ona gore aliyorsunuz bizim tum gundu biz ikisini de aldik, 3 sise bitirdik bizde ise yaradi bulmasi zor biraz ama en son kendi sitesinden almistik vardi bakin isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…