2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebişlerinizin kilosu nasıl var mı biz gibi tosbik olan. Bebeğim sadece anne sütü alıyor 3kilo90gr doğdu 3.ayda 7kiloya ulaştı. Dr sadece anne sütü alıyor diye önemsemedi anne sütü obezite yapmaz dedi ama son 10 günde yarım kilo almış mesela. Çok memeye düşkünde değil işini bitirip bırakır sıkıntısı yoksa istemez. Endişelenmeli miyim sizce

Maşallah canım ne güzel işte ne diye endişelenicen zayıf olmasından iyidir.

Maşallah ne mutlu sana ayyyy tosbala

Bakalım brnım kı kaç olmuş benımkı yarın 3 aylık en son 61 cm 5985 gramdı ama mama az da olsa anne sutu

Maşallah bebekle ne güzel menü çıkarmışsınız benim saçımı tarayacak zamanım yok
Bebek olsa iyi 2de abla var bende 5ve 2 yaş hepsi küçük hepsi nazlı. Herkes uyanınca maraton başlıyor benim için☺zamanla sende alışacaksın canım pratikleşeceksin. Ben kahvaltı hazırlarken kızlar bebekle konuşup oyaladılar o arada koydum yemekleri ocağa. Kahvaltıyı yer sofrası kurdum ki herkese rahat müdehale edebileyim. Hem karnımı doyurdum hem bebeği emzirdim mesela.

Olabilir uykuya direnen bebekler var maalesef. İnşallah dönem de geçer.

Bende donmus ıspanak var makarna yaparım yanına bide tavuk çorbası yapayım diyorum salata yoğurt yeter ama hiçbirine girismedim henüz kafamda böyle veya makarna ve corba yerine tavuklu pilav mi yapsam ispanakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…