2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Maalesef anne olmadan önce bebek büyütmenin bir alıştırması kursu vs’si yok. Doğum yapıyorsun direk hayatın bambaşka oluyor. Hem bebek hem de biz adaptasyon sorunu yaşıyoruz. Emin ol herkes böyle. En azından etrafında destekçilerin var. Eşin ne güzel bırak çık gez demiş yarım saat 1 saat çıkıp bir yürüyüş yap ya da bir cafeye git çay kahve iç o kadar iyi gelir ki. Bu günler geçecek daha güzel günlerimiz olacak biraz sabır sadece.

Evet onunla özelde de konuştum açıp açıp okuyorum devamlı konularını inşallah bugünler de geçer

Canım hissettiklerin çok normal inan ben de en az günaşırı sıklıkta ağlıyorum, bazen her gün . Kolay değil bi insanı yetiştirme sorumluluğu var üzerimizde. Eşim bugün icapçı mesela gitmek zorunda kaldı, bebiş de aşı oldu ve huzursuz, zar zor uyuttum başından ayrılıp tuvalete bile gidemiyorum sürekli hamağı sallamamı istiyor ağlayıp. Daralmış hissettiğinde yüzde 90 herkesin aynı durumda olduğunu düşün, yüzde 10luk bi kesim var sadece çok çok uslu bebeği olan. Hele instamomların hayatı bence yok yalan hepsi Her aşama zor da olsa bir şekilde geçecek inşallah geriye onlarla kurduğumuz bağ, yaşadığımız tatlılıklar kalacak unutma sabır diyelim sağlıklı olalım onlar da sağlıklı olsun da geçecek terapiye başlamakla iyi yapmışsın, adım atman çok önemli

Cok iyi yapmışsin yalniz degilsin ben de ayni sekilde hissettim. Yeni yeni toparliyorum şansliydim etrafimda bana destek olan bir sürü anne vardi kuzenler arkadaslar olsun. Anneligi gayet de yapiyorsun yetemedigini düşünmek zaten bebegini ne kadar düşündügünün göstergesi. Ben de hala agliyorum hormonlar sagolsun. Bak ne güzel eşin de çik gez diyormus sahil yürüyüşleri yap günden güne daha da kolaylaşacak hem bebek sana hem de sen ona alisacaksin

Sağolun kızlar moral oluyorsunuz bana
Bebişim de bugün pek huysuz aşının 3. Günü kolu ağrıyor diye düşünüyorum aşırı huzursuz uyumuyor normalde akşam 7 de gece rutinimiz başlardı bugün asla durmuyor devamlı yemek istiyor 120 cc mama içti daha da istiyor emzik veriyorum almıyor garip bir döngü

Çok iyi yapmışsın canım bu günlerde geçecek sen çok güçlü bi annesin

Evet onunla özelde de konuştum açıp açıp okuyorum devamlı konularını inşallah bugünler de geçer
Geçecek canım, hepimiz Aynıyız inan..
Bazen çığlık atmak istiyorum hatta geçen gün attım..
Sorumluluklar ağır basıyor insanız bilmediğimiz bi süreçten geciyoruz.
Biraz büyüsün yavrular daha rahat olacak inanıyorum
Sende destek almakla cook iyi yapmışsın

Kızlar kocamla aramız bozuldu ne onun bana tahammülü kaldı ne de benim ona tahammülüm var. Birden parlıyor sanki lohusalık döneminde sabretmiş de simdi acısını çıkarıyor gibi. En ufak şeyi büyütüyor ne yapacağımı şaşırdım. Ben de alttan alamıyorum fevriyim ona karşı. Sanki benim lohusalık bitti de onunki basladi. Bizim gibi olan var mi

Bizim de aramız doğumdan sonra çok bozuldu. Çocuk konusunda çok suçlayıcı olduğu için özellikle. Her konuda üstüme geliyordu her şeyde beni suçluyordu o yüzden kavgalarımız arttı. Uzaklaşmış hissediyorum bazen bende malesef.

Senin gibi eşiyle problemi olan bi arkadaşımız daha vardı burda.. Sanki A Alliswell23 diye hatırlıyorum ama emin değilim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…