2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benım oğlan kesınlılle mememyı almıyor bıde 3 gündür öısafır arka arkaya daraldım gelmeyın desem yıne gelecekler hepsini savıyım geln lerde sende süt yok süt olan meme dolu dolu olır yumuşak senınkıler tabı etmez dıyorlsr

Merhaba bende mart grubundayım ama şubatta doğum yaptım bugün diyetisyen randevum var . Ama kalori kısıtlaması olacağı için sütüm etkilenir diye korkuyorum. Sizde durumlar nasıl
Bugün 4. Günüm sütüm de hiç bir değişiklik olmadı hatta uzun zaman sonra dün gece bir göğsüm çok şişti dopdoluydu

Senin misafirler tüm şubat annelerini yordu hadi biri anlayışsız ikisi anlayışsız nasıl toplanmış hepsi çevrende gerçekten inanılmaz kapının önünde durup kışkışlayasım geldi hepsini madem geliyolar sessizce yorumsuz beneği uzaktan sevip gitsinler bi de öpmeye kalkarlar tam delirmelik

Merhaba bende mart grubundayım ama şubatta doğum yaptım bugün diyetisyen randevum var . Ama kalori kısıtlaması olacağı için sütüm etkilenir diye korkuyorum. Sizde durumlar nasıl
Hiç telaşlanma emziren annelere normalden daha fazla kalorili diyet veriyolar zaten, bol su proteince zengin diyetle birlikte basit karbonhidratlardan uzak olunca zaten sütüne hiçbir şey olmuyo kilo vermeye de devam ediyosun hatta artabilir bile sütün. Bizim çoğumuzun kilo almasının en büyük sebebi aşırı acıkmaktan ekmeğe tatlıya ya da paketli gıdalara saldırmak ama bunlar zaten sütü arttıran şeyler değil

Valla H hersey guzel misafirlerini bilemem ama kayını ve kaynanası tüm şubat annelerini gerdi

Bazen yakınan çocuklu arkadaşlarla konuşuruz da yakınınca diyorum kolik durumu var mı yok gündüz uykusu var mı var o zaman sus kolik çocuğu olanın yanında da diğeri sussun
Kızım kolik değil ama oğlum kurulu oyuncak gibiydi ben uyutur ben uyandırır rahatlıkla herkes bakabilirdi. Ama kızımı babası bakamıyor

Büyüyor teyzesi 78 günlük oldu bugün oyy çok iyi yapmışsın keyfinin iyi olmasına çok sevindim arada ses ver bizi merakta bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…