2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar galiba oğlum hasta oluyor 😭 burnu akıyor hırıltısı var ve öksürüyor. Nasıl bir önlem alabilirim? Çok şiddetli değil çok şükür ama korkuyorum ilerlemesin 🙏🏻 ne yapabiliriz bu durumda
Önce burnunu açın hala devam ediyor mu kontrol edin, hırıltı varken soluk alıp verirken kaburgalarında çekilme oluyor mu, nurun kanatları kalkıyor mu? Ateş var mı? Bunlar önemli. Evde nebül varsa serum fizyolojikle uygulayın veya soğuk buhar verin halen geçmezse hekime başvurun çok geçmiş olsun 🙏

Önce burnunu açın hala devam ediyor mu kontrol edin, hırıltı varken soluk alıp verirken kaburgalarında çekilme oluyor mu, nurun kanatları kalkıyor mu? Ateş var mı? Bunlar önemli. Evde nebül varsa serum fizyolojikle uygulayın veya soğuk buhar verin halen geçmezse hekime başvurun çok geçmiş olsun 🙏
Doktora götürdüm. İlaç verdi nezle olmuş malesef :KK43: çok korkuyorum hala hiç soğuk kanlı biri değilim

Ateşi yok. Gittim doktora bricanly ve zaditan diye ilaçlar verdi nezle olmuş burnu tıkalı öksürüyor 😭 benim yüzümden oldu galiba ben hastaydım benden bulaştı
Nebülizatör var mı yoksa da alın derim çok iyi geliyor nezle başlangıcı vardı bizde onunla buhar verdik serum fizyolojik koydum içine ama içme suyu da oluyormuş çok rahatlattı aktı gitti burnundan ertesi güne biseyi kalmadı

Nebülizatör var mı yoksa da alın derim çok iyi geliyor nezle başlangıcı vardı bizde onunla buhar verdik serum fizyolojik koydum içine ama içme suyu da oluyormuş çok rahatlattı aktı gitti burnundan ertesi güne biseyi kalmadı
Hayır yok ama soğuk buhar makinesi var o olur mu acaba

Hiç bir şeyle 5dk.bile oyalanmaya oğlumun dikkatini çekti bu halı..
Dün ilk. Geldiğinde 20dk.durdu🥰👀🎉🎊✨maşallah..bugun de ara ara koydum. 10.ar 15er dk oyalandı 😹😍🥰❤️

Eklentiler

• IMG_20240419_164219.jpg
    IMG_20240419_164219.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 80
Hiç bir şeyle 5dk.bile oyalanmaya oğlumun dikkatini çekti bu halı..
Dün ilk. Geldiğinde 20dk.durdu🥰👀🎉🎊✨maşallah..bugun de ara ara koydum. 10.ar 15er dk oyalandı 😹😍🥰❤️
Bu arada dolaptan aldım. 2.el..
700lira vermek istemedim valla, tertemiz.. Sirkeli suyla sildim plastik yerlerini..
Halısını da yıkadım

Kızlar ben terapiye başladım.. çok zorlanıyorum 8 hafta sürecek.. hala hiç iyi değilim bebeğimi çok seviyorum ama anneliği yapamıyorum sorumluluk bilinci bıçak gibi saplandı üstüme
Herkes destek olmaya çalışıyor eşim de destek ona da devamlı ağlıyorum adam da ne yapacağını şaşırdı bebeği bana bırak çık gez diyor istediğini yap diyor yapamıyorum devamlı ağlıyorum

Kızlar ben terapiye başladım.. çok zorlanıyorum 8 hafta sürecek.. hala hiç iyi değilim bebeğimi çok seviyorum ama anneliği yapamıyorum sorumluluk bilinci bıçak gibi saplandı üstüme
Herkes destek olmaya çalışıyor eşim de destek ona da devamlı ağlıyorum adam da ne yapacağını şaşırdı bebeği bana bırak çık gez diyor istediğini yap diyor yapamıyorum devamlı ağlıyorum
Kendimize ait sorumluluk olmayan bir hayatımız vardı ondan bir anda bocalamamız normal aslında. Evli olsak bile canımız isteyince belki yataktan çıkmayıp miskinlik yapabilirdik ama şuan öyle bir lüksümüz yok. Bir anda bu tempoda kendimizi düşünmeden hareket etmemiz hem fiziksel hem psikilojik olarak yoruyor bizi. Terapi alman iyi olmuş

Destek alman çok iyi olmuş senin için umarım bian önce adepte olur bu süreci ikiniz içinde en iyi şekilde atlatırsın. Şunu unutma bu duyguları hemen hepimiz yaşıyoruz sen sadece daha yoğun yaşıyor ve itiraf edebiliyorsun. Burada daha önce senin gibi duygularını çok yoğun yaşayan birisi vardı konu açmıştı nick sanırım Koalina idi. Konusunu aç oku istersen belki sana iyi gelir

X