2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Açıkçası sürekli yemek yapıyorum bir de eşime ayrı kendime ayrı yapıyorum zorluyor evet ama her boşluğumda yemek yapıyorumv

Mrb. 2. Ayından sonr gündüz uykuları gitti. Herseyi deniyorum ama uykuya geçiremiyorum. Gece uykuları da pek verimli değil

Doğum haftam-doğumdan sonraki 10 gün-doğumdan sonra 50 gün. Şu şekil kilo verdim. Ama göründüğü üzere alt karınd şişlik var.
Ay masallah ne güzel nasıl yaptiniz bunu benim öncesinde de çok sıkı değildi vücudum ama genel olarak eski halime a kaldı doğumdan sonra 10 kg verdim 6 kilo kaldı gitmiyo bişey yapmıyorum gerçi vermek için erken diye düşündüm ama masallah size özendim şu an

Ben multivitamin olarak vitabiotics pregnacare breast Feeding kullanıyorum canım içinde balık yağıyla birlikte geliyor ayrıca gün gün yazıyo üstünde unutma derdin olmuyo B Buffalosos

Enerji veriyor mu peki hiç farkettin mi
Valla ben pek nazliyimdir ya bebebim enerji veriyo yada vitaminler kan değerim de 13.7 idi bu arada bence önce kanına baktır canım hamilelikteki gibi olmuyo , Akdeniz anemisi şüphesi vardı test yaptık bişey çıkmadı bende ama bütün hamilelik boyunca demir olaci içtim kanım baya yüksek kaldı doğum sonrası

Hafta içi baktırayım hiç iyi değilim

evde gezdiriyorum, Koşu bandında yürüyorum, yetmezse arabayla gezdiriyoruz. Gündüzse bebek arabasıyla dolaştırıyorum. Gaz masajları yapıyorum. küvetini doldurup sokuyorum. Müzik açıyorum. Işıklar ilgisini çekiyor. Avizeye flaş tutuyorum yansımaları izliyor sakinleşiyor. Zaten sürekli kucak istiyor. Sadece kucakta durmak da yetmiyor beyefendiye hareket edicez sen bizimkinin inek üstü protein alerjisi olduğu için yani çok fenaydı gerçekten yani sanki biri canını yakıyor gibi aşırı şiddetli ağlıyor ve ve ne yapsak susmuyordu

Doğum haftam-doğumdan sonraki 10 gün-doğumdan sonra 50 gün. Şu şekil kilo verdim. Ama göründüğü üzere alt karınd şişlik var.
Harikasınız.Agırlık çalışırken beliniz ağrıyor mu hiç ? Pilates ile mi toparlandınız bu şekilde formunuza kavuşmuşsunuz resmen.Alt karın maalesef bende de var hala

Moro reflekslerinde bir azalma var mı kızım hala sıçrama hareketini yapıyor uyurken

Moro reflekslerinde bir azalma var mı kızım hala sıçrama hareketini yapıyor uyurken
Benim bebeğim mart doğumlu moro var hala da demişken aklıma geldi sizin bebeklerinizde aşil klonusu var mı doktor arkadaşlar bilir ayakları alttan hızlıca ittirince titreme oluyor yenidoganken normal ama ne zaman geçmesi gerekiyor bilemiyorum benimki 45 günlük

Kanguruyu seviyor o zaman. Bizim ki onu da sevmiyor ağlıyor hemen çıkarıyorum

Kızlar 2.ay aşıdan sonra bebekleriniz uykuya düştü mü? Benim kız başta 1 saat kadar huysuz oldu her zaman ki halleri gibi sonra sürekli uyudu zorla emziriyorum gözünü açamıyorum ateşi felan bişi yok.

Alerji olduğunu nasıl anladınız? Belirtileri neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…