2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kızlar emzik alıstırabilen var mı ? Biz avent denedik maalesef alışmadı avente öğürdü hep.Bibs aldım akşamdan beri aldı gibi.
Ben de birkaç gündür veriyorum dışarı çıkarken kurtarıcı oldu avent aldı bizimki ama genelde bibsi çoğu alıyormuş inşallah devam eder

Ay beninde durum aynı memeyle cebelleşiyor

Yok takmıyorum direkt ped hatta bazen pedsiz olduğum oluyor

Aa la rochenin o serisini kullanabiliyormuymuşuz ben kendime bile kullanmıyordum bebekle temas ediyorum diye öğrendiğim çok iyi oldu.
Sabah çekip atayım buraya üzerinde bebek çocuk yetişkin için yazan bir etiket var yanlışlık olmasın yine de

Bize 6 saaten fazla vermiyoruz dediler eve yolladılar sizn kaça düşünce eve göndermişlerdi insAllah geçer ya
Bizde ikinci akşam kan aldılar ilk akşam kaçtı bilmiyorum değeri, 11e düşünce gönderdiler zaten 13ün altında olunca kendiliğinden geçiyomuş sanırım. 2 gün sonra da kontrole gittik kan alınmadı doktor vücudunu gözlerini vs muayene etti inceledi sorun yok dedi. Biz sabah 9 gibi başladık akşam 8 gibi çıktık ama bu süre zarfında tabi bebek full ışık altında durmuyor 2 saatte bir beslemek için alıyorsunuz alt değişimi vs derken 1 saat o şekilde geçiyor, max 7-8 saat kalmıştır ışık altında. Hiç endişelenme sarılık korkacak bişey değil çok geçmiş olsun minnoşa

Promalt faydasını görenler varmi şu an e bebekte 24 al 12 öde var bide bestlak damla var bide kapsül var hepsini aldım hangisi ise yarar süt arttırır bilmem 59 günden sonra artar mı süt

Bizde ikinci akşam kan aldılar ilk akşam kaçtı bilmiyorum değeri, 11e düşünce gönderdiler zaten 13ün altında olunca kendiliğinden geçiyomuş sanırım. 2 gün sonra da kontrole gittik kan alınmadı doktor vücudunu gözlerini vs muayene etti inceledi sorun yok dedi. Biz sabah 9 gibi başladık akşam 8 gibi çıktık ama bu süre zarfında tabi bebek full ışık altında durmuyor 2 saatte bir beslemek için alıyorsunuz alt değişimi vs derken 1 saat o şekilde geçiyor, max 7-8 saat kalmıştır ışık altında. Hiç endişelenme sarılık korkacak bişey değil çok geçmiş olsun minnoşa
Benimki de yattığında 17 idi bir gün sonra hastaneden getirdiğinde 7nidi bir hafta 7 de devam etti daha ilk doğduğunda olmuştu

Goz altı torbaları ve morluk için neler kullanıyorsunuz?
Kullanip Memnun olduğunuzda urun varsa. Yazar mısınız? 🤍❤️

Siz fototerapi falan almadınız demi iyi beslenmistir muhtemelen
Benim oğlum doğduktan sonra ciğerlerindeki suyu atamadığı için 1 hafta yoğun bakımda kaldı. Orda sadece 1 kere almış fototerapi. Eve geldiğinde sarılığı gözlerinde yüzünde hala vardı ama sık sık emince hemen geçti oda

X