2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Molfix mavi 4 9 kg olanı 3 beden direk.yeni doğadan geçiş yaptım sizdirmiyor
1 numara almıştım sızdırma yaptı kullanmadım boşa gitti bir paketimiz.Sleepy natural ve bionatural dönüşümlü kullanıyoruz suan için.Goon markayı merak ediyorum ama eşim sleepy 3 numara o kadar çok almış ki 168 li paket suan için sleepy devam beden olmayana kadar

Biizmkide gazi olunca böyle yapıyor..
Sancı çekiyor

Yapıyor mu peki koyunca. Bugünü de yapamadan geçirdi yarın 5 olacak iyice huysuz ıkınmaktan kusuyor sürekli
Canım ben sabah ki mamaya ve gece yatmadan önceki mamalarına koyuyorum düzenli olarak. Artık her gün kakalarını yapıyorlar. Elhamdülillah gaz sorunumuzda yok denecek kadar az. Doktorumuz önerdi ağır gelecek olsa önermezdi sanırım.

Kızlar abo uyuşmazlığı olup bebeği sarılık tedavisi görenler var mı birşey sormam lazim da

Benimki de emmiyo gece sağıp veriyorum mecbur

Aynı şeyleri hissediyorum seninle. O kdar beni anlattın ki

Sağacak vakti nasıl buluyorsunuz ben bulamıyorum sağsam da öyle cok cok çıkmıyor
Gece yarım saat önce kalkıyorum sağıp veriyorum dolmuş oluyo meme sağmasam iyice azalacak süt. 60-70 çıkıyo anca en dolu hali yani bu maalesef. bide mama veriyorum 30 cc yatırıyorumq

Gece yarım saat önce kalkıyorum sağıp veriyorum dolmuş oluyo meme sağmasam iyice azalacak süt. 60-70 çıkıyo anca en dolu hali yani bu maalesef. bide mama veriyorum 30 cc yatırıyorumq
Bir kez mi sağıyorsunuz gece annelik gerçekten zormuş olmadan bu kadar anlayamıyor insan

Bizde de öyle canım ağlayarak emiyor memeyi gazli bebiş çok ondan

Bizde de oluyor o ara ya gazı var ya uykuya geçemiyor
Biraz sallıyorum hafif uykuya geçiyor bir daha veriyorum ya da omzumda gazını alıp veriyorum
Bu gaz beni bitirecek zaten ya
Az önce araştırırken bende okudum bunu
O süt isini ben hiç anlamdım sanıyorum 30 cc çıkıyor pompala gelmiyor sıkıyorum patbpat damlıyor ilk sıkınca fışkırıyor sonra damlıyor.sut konusuna takıntılıyım
Pompa ile alakali olabilir mi peki?
Biizmkide gazi olunca böyle yapıyor..
Sancı çekiyor
Benimki de gazlı ben de gaz yüzünden diye düşünmüştüm ama emin olamadım
Kızlar abo uyuşmazlığı olup bebeği sarılık tedavisi görenler var mı birşey sormam lazim da
Abo uyuşmazlığı yok ama 1 gün fototerapi aldık bilrubin değerimiz 20 çıktı
Bizde de öyle canım ağlayarak emiyor memeyi gazli bebiş çok ondan
VAllahi gaz işi çok zorluyor hepimizi ya

Arkadaşlar bundan kullanan var mı? Bebeğim tüm gün kucakta olmak istiyor. Tek olduğum için de bazı şeyleri yapmakta güçlük çekiyorum. Sürekli kanguru sling de takamam 5 dk lık şey için. En azından kucağımda ağırlığını azaltır diyerek sipariş ettim ama kullanıcı yorumu merak ediyorum?

Eklentiler

• 30434559-204C-4636-B676-233D99E1D3C4.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…