2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Foto terapi aldı mı en çok kaça kadar yükseldi acaba bizde ben 0 eşim A bebekte A
Aldık bizim değer 20ye çıkmıştı
Emme sırasında gaz birikiyor o yüzden yapıyorlar öyle yaptığında omza alıp gazını çıkartın tekrar memeye alın devam edecektir emmeye
TEşekkürler bi deneyeceğim
Eki Görüntüle 3406434
Böyleydi hemde 40 ı burada çıkardık
Ay maşallahh gittiğin yer neresi memnun kaldın mı bende götüreceğim ama araştıramadım daha

Aldık bizim değer 20ye çıkmıştı

TEşekkürler bi deneyeceğim

Ay maşallahh gittiğin yer neresi memnun kaldın mı bende götüreceğim ama araştıramadım daha
Burası canım götür istersen ben çok memnun kaldım temiz ve çok ilgiliydi

Evet bizimki de gazı olduğunda öyle yapıyor. Ve genellikle de gazı var. Dün akşam mahvetti bizi sürekli ağlıyordu emmek de istemiyordu.

merhaba bana doktorum tavsiye etti aldım ama bir faydasını da görmedim siz
Ben ilk çocuğumda sonradan kullanmaya başlamıştım faydası olmuştu. Bu sefer doğum yaptığımdan bu yana kullanıyorum sütüm iyi şükür şu an bir sıkıntım yok, kesip süt durumuna bakmayı denemedim kesmeyi göze alamıyorum

Teşekkürler canım
Evet bizimki de gazı olduğunda öyle yapıyor. Ve genellikle de gazı var. Dün akşam mahvetti bizi sürekli ağlıyordu emmek de istemiyordu.
Dün ben duşa soktum akşam biraz daha iyi oldu ama hala gazımız var uykuda ağlayarak kalkiyoruz Allah yardımcımız olsun cidden gaz oldu mu hiçbirsey yapılmıyor

Teşekkürler canım

Dün ben duşa soktum akşam biraz daha iyi oldu ama hala gazımız var uykuda ağlayarak kalkiyoruz Allah yardımcımız olsun cidden gaz oldu mu hiçbirsey yapılmıyor
Canım spa ya götür gazlı bebekler için çok iyiymiş sürekli hareket halinde kendisi çıkartıyor

Az mi hala 2950 doğdu 2650 ye dustu
Günlük 20-30 arası alması lazım sizinki 30 almış günlük gayet iyi neden kafaya takıyorsunuz ki
Benim ki 2500 doğdu şu an 4000 gayet alması gerekeni almis Allah’a sukur
Herkesle kıyaslamayasın 5 kilo 6 kilo olmuşlardır diye her çocuğun yapısı farklı ben 32 yaşındayım 1.62 boyum var mesela başka biri 32 yaşındadır 1.75 boyu vardır onun gibi düşünün sağlığı sıhhati iyiyse alması gerekeni alıyorsa gerisini boşverin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…