2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ay şu an su serptin umarım düzelir teşekkür ederim

Çocuk uyuyunca kendime ayırdığım zamanı kâr sanıyorum sanırım e bir de mutfağın halini görseydin
Ooo ben temizliği titizliği unutalı aylar oldu. Bayram da yaklaşıyor nasıl yapacam bilmiyorum evi kaldırıp indirsem anca paklanır. 1 çocuk+1bebeyle imkansız

Benim küçük kızımında 1 göz kapağı düşüktü. Dr ilk muayenede aşırı bi düşüklük olmadığını göz üzerindeki yağlı dokunun etkilediğini söylemişti. Göz kapağı görme alanını kapatmıyorsa müdehale edilmiyormuş zaten ilk baktıkları o olmuştu. Muayeneye gitmeden bolca fotoğraf çekin bazen düz bakınca görünmeyebiliyor dr istiyor. Kızım şimdi 2 yaşında kalmadı düşüklük

Mamayı biberonla mı veriyodun canım. Keşke baştan çıplak meme ucuna alışsaydı. Öyle daha cazip geliyormuş bebeklere. Sen yine de vazgeçme uykulu olduğu zaman daha kolay alıyorlarmış öyle silikonsuz dene belki alışır.

Benimki de öyle uyuma yeri yaptı memeyi. Emesiye kadar canım çıkıyor. Memeden çekince çat uyanıp mama bekliyo. Memeyi boşaltmıyo bile mama istiyor. Maşallahımız var tontiş bişey oldu . Mama yemeden içi rahat etmiyo ya.

Her öğünde memeyi teklif edin. Biz öyle öyle bıraktık. İlk başlarda 2 öğün normal emiyosa diğerlerini silikonla emiyodu. Ağlayınca hemen takıyodum silikonu. Şimdi unuttu çok şükür

Bizimki 27sinde 2 aylık olcak anakucagında bile 10dk. Anca duruyor..
Oyle mata koysam. Poposunun yırtar herhalde temas seviyor
Of benim kızımda öyle ya elektrikli ana kucağında 10-15 dk oyalanıyor sonrası kiyamet ilk koyduğum gün ana kucağında uyudu o gün çok güzel kahvaltı yapmıştım sevdi diye mutluydum ama mutluluğum kısa sürdü. Bizde teması çok seviyoruz akşam olunca özellikle evi tavaf ettiriyor

Bebeğimin kakası da çişi de çok sık geliyor. Sizler günde kaç bez değiştiriyorsunuz ortalama? Sadece anne sütü veriyorum bu arada.
Benimki de sadece anne sütü alıyor 2 saate bir değiştiriyorum ben uyumuşsa biraz daha uzayabiliyor süre az az da olsa kaka oluyor degistirmezsem pişik oluyor hemen

Sadece anne sütü veren arkadaşlar, bazen oluyor göğsüm dolu dolu oluyor ikisi birden bazen de çocuk emiyor 1 saate tekrar tekrar istiyor doymuyor, aynı rutinindeyim acaba neden bazen çok dolu bazen çok boş oluyor ? Çok acıktığı zamanlarda günde 40 cc mama verdim bi kere ama 3. Gün emöe kuvveti azaldı, yani eskiden daha çok somuran çocuk az somurmaya başladı o yüzden mamayı da bıraktım

Bizde teması çok seviyoruz akşam olunca özellikle evi tavaf ettiriyor
Oy aynı benimkiler istiyorlar ki hep evi gezelim izlesinler ben anlatayım
Elektrikli değil de sallamalı ana kucağını benimkiler çok seviyor ikisini de ayağımla sallıyorum uyuyorlar hemen bıraksam günlerce içinde kalırlar maşallah ama max 4 saat tutuyorum ya da 3 saatte bir beslerken işinden alıyorum dışarda oyalıyorum ikisi de aynı anda çıldırırsa içine geri koyuyorum

Benimki de mızmız maksimum 10 dk dediğin gibi oyalanması hep pozisyonunu değiştiriyorum. Yapıyorsa 10 dk sonra ağlıyor omzuma alıyorum felan gibi yatana kadar böyle ama sen yine de bir doktora söyle böyle sürekli ağlak olduğunu

Benim kaynanamda sanki kendi doğurmuş gibi davranıyor ya geliyor bende kalıyor yada bizim gidip kalmamızı istiyor daha geçen gidip 5 gün kaldım evime giderken triplere girdi küstü biraz daha kalacakmışım sonra eve geldik mesaj atıyor eşimi manipule ediyor çok özledim burnumda tutuyor diyor eşimde gelin bu seferde siz kalın diyor. valla bıktım tükendim bide herşeye karışıyor beni bezdirdi zaten

Bebeğe bakıyor mu sen uyuyabiliyor musun peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…