2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bizim de kaka süremiz uzamaya başladı ilk haftalar her gün yapıyordu sonra iki güne düştü bugün 4. Gün daha yapamadı 2. Günden sonra artık çok zorlanıyor uyku düzeni de kalmıyor uyurken bile kıvranıyor azıcık yese kusuyor sürekli ağlama kaka yaptığı an hemen uyuyor nasıl çözeceğim bilmiyorum kabız gibi de değil ama aralığı çok uzadı mamaya zeytinyağ koymayı yapan var mı ağır gelir mi acaba

Bebeğimin kakası da çişi de çok sık geliyor. Sizler günde kaç bez değiştiriyorsunuz ortalama? Sadece anne sütü veriyorum bu arada.

Bebeğimin kakası da çişi de çok sık geliyor. Sizler günde kaç bez değiştiriyorsunuz ortalama? Sadece anne sütü veriyorum bu arada.
Anne sütü ve mama ile birlikte ne zaman altını açsam çişini yapmış oluyor.Gündüzleri ben genelde 3 saate bir alıyorum.Geceleri eğer ekstrem bir durum yoksa almıyorum uykusu açılmasın diye.Eger ciş sızdıysa ekstrem bir durum varsa o şekilde alıyorum.

benimkinde de meme reddi başladı silikon ucu da istemiyo artık iki çekiyo bırakıyo kızıyo kavga ediyo mapcsm bilmşyorum meme mama karışık gidiyoduk ama anne sütünde değilim benim de onun orda olmasına ihtiyacım var çünkü 3 güne kadar sakinleştiğin tek yer memeydi orda da ağlayınca napcağımı bilmiyorum çok üzgünüm eds ile çıplak meme denedim küçük bi kıyametti resmen

Peki antibiyotik kullanınca o ağlamalar bitti mi? Bişey diyeceğim bize o idrar yoluna bakılan poşetten koydular yapmadı o yüzden baktırmadık bugün bir bakayım

Kızım 20 günlükken annem acil bi ameliyata girmek zorunda kaldı biz zaten kızımla 10 gün kızımdan sebeple hastanede yattık. Anneme kayınvalidem bakmaya geldi sağolsun ama ben iki anneyle evde o kadar çok bunaldım ki emdi mi süt geldi mi belki sütünü sevmiyo meme reddi tam zamanına denk geldi dün 40 uçurması yaptık dışarı çıkarmam gerekiyormuş dışarda kar yağarken nasıl çıkarayım herkes öğrendi çıkmadığımızı anneme bırakıyorum altını alır mısın diye bi bakıyorum 4 tane el var üstünde en son annem de bana sakın seslenme gidene kadar bakıyorsa baksın dedi sürekli ben torunumu sevemicem diye evde geziyo kayınvalidem sana mı taşınalım torun oldu diye bu kayınvalidelerin en iyisi bile kaynana kesin hele ki kızı yoksa sürekli kendi yedirsin kendi uyutsun istiyo nefes almak için vercem ama 1 2 verince kontrolü hemen kendinde istiyo benim evladım o

Benim kayınvalidem de öyle vermeyince de alınıyor hemen

Biz de hala silikon uç kullanıyoruz maalesef mamayı daha iştahla ve uzun süre alıyor memede o kadar uzun süre kalmıyor.Mama ile de beslenince döngü buna döndü değiştiremiyorum emmek daha sor geliyor biberon kolay geliyor

Ay benimki de aynı videoya çekmiştim hatta böyle gaz sancısıyla esnemesi birbirine karışıyor gibi geliyor bana.Çok komik ve tatlı oluyor o esnada
Ya çok iyi bi betimleme valla bende anlamıyorum niye öyle yapıyor
Bende gece fermuarlı kundağa alırsam altı bir kat inceltiyorum üst de hep iki kat alt zıbın sıfır kol uzun kol yarım kol değişiyor üst kıyafetine göre

Aynen öyle halbuki biberonu da yavaş akışlı 90 cc mamayı bile dinlene dinlene 40 dakikada bitiriyoruz ama silikondan emince meme boşaldığı anda çekince gelmiyo galiba çıplak memede olduğu gibi şu süreçteki en büyük pişmanlığım silikon uç oldu giderek daha da büyük bela oluyo başımıza

Ben koyuyorum 2. Günden sonra yarım çay kaşığı. 2 3 sefer koymaya yapıyor zaten.

Bizimde ayni oldu geçenlerde 2.3 gun sürdü sakinleşince vermeye çalıştım.
Silikon kullanıyorum bende emmiyo göğüs ucum yok. Diye.aglarken asla almadı hele. 3 gun..
Suan şükür geçti. Sabırlı ol, ağlarken çok Zorlama. Sakinleşsin öyle dene

Bizimki 27sinde 2 aylık olcak anakucagında bile 10dk. Anca duruyor..
Oyle mata koysam. Poposunun yırtar herhalde temas seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…